Esports bukmeikeri pieņem Neteller

Neteller ir elektroniskā naudas pārveduma metode, ko izmanto dažādās tiešsaistes tirdzniecības aktivitātēs, tostarp maksājumos uz tiešsaistes sporta derību vietnēm un no tām. To var izmantot, lai izņemtu naudu tieši, izmantojot Net+ karti, vai pārskaitītu šādus līdzekļus uz bankas kontu. Pakalpojums pieder uzņēmumam PaySafe Group, kas kopš tā laika ir iegādājies Skrill, bijušo Neteller konkurentu. Šis ir viens no vadošajiem e-pārskaitījumu pakalpojumiem, kas savu veikalu izveidoja 1999. gadā. Tas sāka savu darbību Kanādā, bet 2004. gadā pārcēlās uz Menas salu. Pēc Skrill iegādes tas kļuva par vienu no lielākajiem e-naudas pārskaitījumu pakalpojumiem.

Esports bukmeikeri pieņem Neteller

FCA e-naudas noteikumi pieprasa Neteller turēt klientu naudu trasta kontos atsevišķi no saviem darbības līdzekļiem. Tas nozīmē, ka nepieciešamības gadījumā tas var izmaksāt visus klientu atlikumus uzreiz, padarot to par drošu metodi.

Neteller piedāvā azartspēļu pārskaitījumus kopš 2000. gada jūlija. Toreiz tas apstrādāja maksājumus aptuveni 85% nozares dalībnieku. Mūsdienās tas ir ļoti populārs esporta derību pakalpojumu sniedzēju vidū.

Section icon
Kā veikt esports derību depozītu ar Neteller

Kā veikt esports derību depozītu ar Neteller

Izmantojot Neteller, naudas noguldīšanai jābūt vienkāršai, drošai un ātrai. Tālāk ir norādītas darbības, kas jāveic.

Piesakieties savā Neteller kontā. Jums ir jānorāda reģistrācijas laikā izmantotie pieteikšanās dati. Šo informāciju var saglabāt, lai atvieglotu pieteikšanos, taču dariet to tikai personīgās un drošās ierīcēs.

Izvēlieties "Money In". Tas dos jums a maksāšanas iespēju saraksts. Noklikšķiniet uz vēlamās metodes.

Ievadiet summu, kuru vēlaties iemaksāt savā Neteller kontā, un noklikšķiniet uz Labi. Nauda tiks nekavējoties iemaksāta.

Kad jūsu Neteller kontā ir nauda, varat to izmantot, lai iemaksātu savā derību kontā.

Esporta derību vietnē noklikšķiniet uz "Depozīts". Parādīsies depozīta iespēju saraksts. Noklikšķiniet uz Neteller.

Vietnē tiks atvērts jauns logs, kurā jūs piesakāties un izvēlieties summu, kas jānosūta uz jūsu derību kontu.

Kad esat ievadījis šo summu un apstiprinājis, jūsu derību atlikums tiek atjaunināts un atskaitīts no Neteller. Pēc tam varat izmantot šo bilanci, lai veiktu likmes uz savām iecienītākajām spēlēm un turnīriem.

Kā veikt esports derību depozītu ar Neteller
Neteller plusi un mīnusi

Neteller plusi un mīnusi

Profi, izmantojot Neteller kā depozīta iespēju esporta derību vietnēs, ir šādi:

 • Ērtības: Spēlētājam, kurš ir bijis tirgū tik ilgu laiku, Neteller ir labi novecojis. Viņu darījumi ir ātri un droši. Kartes ielādei ir pieejamas vairāk nekā 40 metodes, tostarp bankas, kredītkartes un debetkartes. Tiek pieņemtas vairāk nekā 26 valūtas, un pārskaitījuma metode ir pieejama lielākajā daļā pasaules valstu. Tas tiešām nekļūst ērtāks, vai ne?

 • Bonusi: Daudzas derību nami atalgo klientus ar bonusiem un bezmaksas likmēm, kad viņi iemaksā Neteller.

 • Zemas darījumu izmaksas: Izmaksas dažādās valstīs un dažādās derību namā ir atšķirīgas. Tomēr Neteller ir viens no maksājumu veidiem ar viszemākajām transakciju maksām.

 • Lielisks klientu serviss: Pakalpojumu sniedzēja klientu apkalpošana ir ātra un izpalīdzīga. Tiem var piekļūt, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Mīnusi ietver:

$2000 limits dalībniekiem, kas nav VIP dalībnieki, veicot depozītu, izmantojot kartes. Limits palielinās līdz 5000–50 000 USD, veicot iemaksu no cita Neteller konta.

Dažādi izņemšanas ierobežojumi atkarībā no valsts, maksājuma veida un valūtas

Var izmantot tikai pieņemtās valūtas

Lai gan šie ierobežojumi tieši neietekmē Neteller izmantošanu depozītu veikšanai esporta derību vietnē, tie to dara netieši, ietekmējot jūsu Neteller konta ielādi.

Neteller plusi un mīnusi
Kā mēs vērtējam banku metodes

Kā mēs vērtējam banku metodes

Esport Ranker izmanto stingras metodes, lai novērtētu derību namus un to izmantotās banku metodes. Aplūkojot banku darbības metodes, mēs tās liekam uz efektivitātes un drošības skalām. Mēs labprāt aplūkojam tālāk minēto

 • Pieejamība - Cik valstīs šī metode ir pieejama? Cik valūtas tiek pieņemtas? Cik viegli ir piekļūt un izmantot metodi (galvenokārt tiešsaistē)?
 • Drošība - Kādi drošības līmeņi tiek piedāvāti lietotāju privātajai informācijai un naudai? Vai ir SSL sertifikāts?
 • Popularitāte starp derību vietnēm — labākajām banku metodēm ir lieliskas iespējas, kas piesaista daudzas labākās derību vietnes. Bankas metode, kas tiek pieņemta tikai dažās derību vietnēs, ir sarkanais karogs.
 • Drošība - Vai lietotāji var izmantot bankas metodi anonīmi? Cik viegli ir izsekot darījumiem?
 • Atbalsts - Cik operatīvs un izpalīdzīgs ir bankas metodes klientu atbalsts?
Kā mēs vērtējam banku metodes
Neteller popularitāte esporta derību nozarē

Neteller popularitāte esporta derību nozarē

Neteller ir viena no populārākajām maksāšanas metodēm esporta derību nozarē. Tā darbojas jau gandrīz divas desmitgades, kas nozīmē, ka lielākā daļa derību vietņu ir attīstījušās līdz ar to. Laika gaitā tas ir arī uzlabojis savus pakalpojumus. Tas ir ērti, uzticams, par pieņemamu cenu un pieejams lielākajā daļā pasaules daļu. Neteller atzīmē visas izvēles rūtiņas, kuras esporta dalībnieks vēlētos atzīmēt.

Neteller popularitāte esporta derību nozarē
Neteller konta atvēršanas process

Neteller konta atvēršanas process

Neteller konts tiek atvērts, veicot dažas vienkāršas darbības Neteller vietnē. Tas ir bezmaksas.

 1. Vietnē noklikšķiniet uz "Pievienoties tūlīt"
 2. Ievadiet nepieciešamos datus - e-pastu, vārdu, valsti, valūtu un paroli. Pēc tam noklikšķiniet uz "Reģistrēties". Pēc tam jūs saņemsit drošu ID
 3. Pabeidziet reģistrācijas procesu, atverot jums nosūtīto apstiprinājuma e-pastu un saitē norādītajā lapā ievadot drošo ID
 4. Jūsu Neteller konts tagad ir gatavs lietošanai
Neteller konta atvēršanas process