Esports bukmeikeri pieņem Money Transfer

Vārds naudas pārvedums parasti tiek lietots, lai apzīmētu bankas pārskaitījumus. Termiņš var atšķirties atkarībā no spēlētāju atrašanās vietas. Tomēr procedūra gandrīz vienmēr ir vienāda visos gadījumos. Derību konts sniedz lietotājiem informāciju par bankas kontu. Pēc tam spēlētāji izmanto šo informāciju, lai noguldītu līdzekļus tieši savos kontos.

Veicot izņemšanu, ir otrādi. Naudas pārskaitījumi tiek veikti vai nu vienā finanšu iestādē, vai vairākās platformās. Bankas darbinieki parasti neiejaucas. Visizplatītākais pārskaitījumu izmantošanas iemesls eSporta derību kontos ir tas, ka tie ir drošāki, jo tie tiek sūtīti tieši no viena bankas konta uz citu.

Vai naudas pārskaitījums ir populārs?

Vai naudas pārskaitījums ir populārs?

Maksājuma metode ir plaši izplatīta, un daudzi spēlētāji to labprāt izmanto. Bankas aizsargā šos darījumus, lai nodrošinātu lietotāju datu un naudas drošību. Pārskaitījumi ir populāri visu veidu maksājumiem, jo tiem nav nepieciešami īpaši konti vai specializēta aprīkojuma vai maksājumu ierīču izmantošana. Šis ir viens no populārākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā maksāt par azartspēlēm, īpaši eSporta derībām.

SWIFT apstrādā lielāko daļu starptautisko naudas pārvedumu maksājumu. Kooperatīvo sabiedrību 1974. gadā izveidoja septiņas starptautiskas bankas, kas pārvalda globālu tīklu. Tas padara naudas pārskaitījumu par vienu no vecākajiem maksājumu metodes.

Piedāvātās norēķinu iespējas

Elektroniskie līdzekļu pārskaitījumi — vispārīgs termins, kas ietver maksājumus ar bankas kartēm, ir visizplatītākais naudas pārvedumu veids. Var izmantot arī pārskaitījumu, kas ir starptautisks paātrināts maksājumu pārvedums no vienas bankas uz otru. Giro piedāvā tiešu depozītu, savukārt cita iespēja ļauj spēlētājiem nosūtīt naudu, izmantojot pasta čeku vai naudas pārvedumu. Cilvēki, kuri pārvalda savu naudu eSporta totalizatorā, var izmantot bankas pārskaitījumus, kas ir samērā droša metode.

Bankas pārskaitījumi tiek pieņemti kā depozīta metode tiešsaistes derību kontu darījumiem lielākajā daļā valstu, kurās tas ir atļauts. Pateicoties plašajam banku tīklam, tas ir plaši izplatīts Eiropas valstis un ASV.

Vai naudas pārskaitījums ir populārs?
Kā veikt depozītu, izmantojot naudas pārskaitījumu

Kā veikt depozītu, izmantojot naudas pārskaitījumu

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā spēlētāji var veikt pārskaitījumu no jebkuras bankas, ir darījums no vietējās filiāles. Spēlētāji to var izdarīt arī pa tālruni. Tomēr visizplatītākā metode ir veikt tiešu bankas pārskaitījumu no tiešsaistes bankas konta.

Spēlētājiem sava tiešsaistes derību konta kases sadaļā jāizvēlas "depozīts". Jāaizpilda pieprasītā bankas informācija un summa, kuru vēlaties pārskaitīt. Derību konts var noteikt minimālo depozīta prasību.

Visbeidzot, spēlētājiem ir jāveic visas bankas pieprasītās drošības pārbaudes. Pēc apstiprināšanas spēlētājam būs tikai jāgaida, līdz pienāk līdzekļi, un tad jāsāk spēlēt. Iespējams, ka tas prasīs dažas darba dienas.

Tiešais depozīts ar naudas pārskaitījumu

Spēlētāji var lejupielādēt lietotni vai spēlēt tīmekļa versijā, lai veiktu tiešus iemaksas ar naudas pārskaitījumu. Šīs ir ērtākās iespējas. Tiešsaistes banku pakalpojumu, jo īpaši banku lietotņu, izmantošana nodrošinās, ka bankas pārskaitījumu darījumi tiks pabeigti dažu sekunžu laikā.

Maksa par pārskaitījumu katrā bankā atšķiras atkarībā no pārskaitāmās summas. Tiešsaistes bankas pārskaitījumiem nav iemaksu vai izņemšanas ierobežojumu. Dažas tiešsaistes e-sporta derību vietnestomēr ir dažādi ierobežojumi attiecībā uz to, cik daudz naudas spēlētāji var iemaksāt un izņemt, izmantojot tiešsaistes bankas pārskaitījumus.

Kā veikt depozītu, izmantojot naudas pārskaitījumu
Kā veikt naudas izņemšanu ar naudas pārskaitījumu

Kā veikt naudas izņemšanu ar naudas pārskaitījumu

Nav grūti izņemt naudu no eSporta derību konta. Spēlētājam ir tikai jāpārliecinās, ka viņš ievēro visus azartspēļu vietnes noteikumus. Tie var ietvert minimālo summu, kas nepieciešama, lai derību konts būtu aktīvs, un maksimālā summa.

Spēlētājiem ir jāpiesakās savā bukmeikeru kontā un derību konta kases daļā jāizvēlas "izņemšana". Pēc tam kā izņemšanas veidu jāizvēlas pārskaitījums un jāievada izņemamā summa. Spēlētājam var tikt parādīts aicinājums izvēlēties konkrēto banku, kurā vēlas izņemt laimestu. Pēc summas apstiprināšanas noklikšķiniet uz pogas Izņemt. Likmju konts par to brīdina klientu pēc darījuma apstrādes, un ir jāgaida dažas dienas, lai nauda nonāktu bankas kontā.

Naudas pārvedumiem naudas izņemšanas ierobežojumi nav izplatīti. Spēlētāji var izņemt savus laimestus jebkurā brīdī, pat izmantojot savus tālruņus. Tomēr atkarībā no iesaistītās summas apstrādes laiks var atšķirties. Izņemšana var ilgt no trim līdz septiņām dienām. Ja derību kontā ir problēmas pārbaudīt spēlētāja kontu vai noteikt viņa spēju izņemt naudu, tas var ilgt nedēļu vai pat divas nedēļas.

Kā veikt naudas izņemšanu ar naudas pārskaitījumu
Plusi un mīnusi ar naudas pārskaitījumu

Plusi un mīnusi ar naudas pārskaitījumu

Pros

 • Darījumu maksas ir neticami minimālas
 • Nav nepieciešams atvērt vairāk kontu
 • Pastāv augsts drošības un datu aizsardzības līmenis
 • Pārskaitījumus pieņem lielākā daļa tiešsaistes derību kontu
 • Tas ir diezgan viegli lietojams. Tas neprasa kredīta pārbaudes vai personisko informāciju no spēlētājiem
 • Galvenā priekšrocība ir tā, ka pārskaitījumus var izmantot ikviens, lai veiktu maksājumus

Mīnusi

 • Dažas finanšu iestādes atsakās pieņemt eSporta derību kontu apmaksas iespēju
 • Tas nav ātrākais veids, kā veikt maksājumu tiešsaistē
 • Daži spēlētāji var nevēlēties izmantot savus bankas kontus spēļu spēlēšanai
 • Visiem spēlētājiem ir nepieciešams bankas konts
 • Dažas bankas var apšaubīt tiešos pārskaitījumus un aizturēt spēlētāja kontu, līdz klientu apkalpošanas pārstāvis runās ar lietotāju
Plusi un mīnusi ar naudas pārskaitījumu
Naudas pārveduma konta atvēršanas process

Naudas pārveduma konta atvēršanas process

Tā kā pārskaitījumi tiek veikti tieši starp bankām un bankas kontiem, tos aizsargā drošības sistēmas. Bankas izmanto dažus no vismodernākajiem un stingrākajiem šifrēšanas veidiem, lai nodrošinātu viņu un klientu naudas drošību.

Kā izveidot kontu

Lai atvērtu kontu, spēlētājam jādodas uz banku ar savu personu apliecinošu dokumentu. Parasti to var izdarīt dažu minūšu laikā, un spēlētājs to var izmantot tiešsaistes derību platformās. Spēlētājam pēc reģistrēšanās ir jāsaista savs bankas konts ar izvēlēto tiešsaistes derību kontu. Procedūra parasti ir ātra, un to var veikt datorā vai mobilajā tālrunī.

Maksājuma iespējas izmantošana bez bankas konta nav iespējama. Lai saņemtu bankai nepieciešamos personu apliecinošus dokumentus, lietotājiem ir jābūt pilngadīgiem. Naudas pārveduma kontam ir daži trūkumi. Lielākā daļa banku pieprasa lietotājiem būt aktīviem noteiktu laiku. Spēlētāju konti var tikt dzēsti, ja tie ilgāku laiku paliek neaktīvi. Lai atgūtu naudu, viņiem būs jādodas uz banku vai jāzvana klientu apkalpošanas dienestam.

Naudas pārveduma konta atvēršanas process
Naudas pārskaitījuma klientu atbalsta iespējas

Naudas pārskaitījuma klientu atbalsta iespējas

Klientus augstu novērtē vairums banku klientu apkalpošanas nodaļas. Spēlētājiem ir vienkārši sazināties ar banku vai derību kontu. Nokavēta depozīta gadījumā spēlētājam vispirms ir jāzvana uz derību kontu, lai noskaidrotu, vai viņš ir saņēmis līdzekļus. Ja viņi to nedarītu, spēlētājam būs jāsazinās ar savu banku, lai iegūtu plašāku informāciju. Izņemšana var tikt aizturēta arī tad, ja banka vēlas pārbaudīt spēlētāja identifikāciju. Lielāko daļu uzdevumu var veikt, neapmeklējot banku.

Katrai bankai ir savs kontaktpersonas. Bet spēlētājam vajadzētu meklēt sekojošo:

 • Vietnes FAQ
 • Sociālo mediju lapas
 • Atbalsta e-pasts
 • Zvanīt uz numuriem
 • Tiešraides Čats
Naudas pārskaitījuma klientu atbalsta iespējas