Esports bukmeikeri pieņem Litecoin

Fiat valūtas izmantošana tiešsaistes darījumiem šķiet diezgan ikdienišķa. Neaizmirstot par inflāciju, tās vērtība laika gaitā samazinās. Tomēr kriptovalūtas ir nākotne, jo tām nav ierobežojumu attiecībā uz to, kad un kā tās izmantot. Vēl labāk, digitālās monētas, visticamāk, novērtēs. Litecoin (LTC) arī pārstāv nākotni.

Lietotāji to var apmainīt bez starpniekiem. Aizmirstiet kredītkartes un bankas pārskaitījumus; LTC ir ērtāks esporta derībām. Dažkārt tradicionālās maksājumu metodes var radīt problēmas, ja tās izmantojat tiešsaistes bukmeikeru kanālos. Ja dzīvojat valstī, kurā derības tiek stingri ierobežotas, apsveriet iespēju ieguldīt pienācīgā VPN un reģistrēties Litecoin bukmeikeru aģentūrā (apskatiet mūsu 10 labāko sarakstu ar labākajiem ieteikumiem). Tādā veidā jūs izbaudīsiet likmes ar LTC neatkarīgi no tā, kur atrodaties.

Esports bukmeikeri pieņem Litecoin
Par Litecoin

Par Litecoin

 1. gada janvārī Litecoin ir pasaulē 21. lielākā digitālā valūta pēc tirgus kapitalizācijas, un tās cena ir 148,57 USD. Tā ir kļuvusi par galveno daudziem kriptogrāfijas entuziastiem, jo tā kļūst arvien populārāka. Litecoin ir altcoin (alternatīva kriptovalūta), ko 2011. gada 13. oktobrī palaida Čārlijs Lī, kurš strādāja Google par inženieri.

Tas ir Bitcoin kodu bāzes atvasinājums, taču tas ir vairākkārt modificēts. Tāpat kā jebkura cita virtuālā monēta, LTC izmanto decentralizētu maksājumu tīklu, ko nekontrolē ne fiziska, ne valsts iestāde. Pretstatā Bitcoin, kura pamatā ir SHA-256, Litecoin izmanto Scrypt kā darba pierādījuma algoritmu, un tam ir ātrāks bloku ģenerēšanas ātrums.

Litecoin lepojas ar MIT licenci, Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta bezmaksas programmatūras licenci. To var izmantot jebkur pasaulē, ļaujot veikt peer-to-peer darījumus starp privātpersonām, tirgotājiem un investoriem. Šodien daudzi bukmeikeri pieņem šo maksājumu iespēju esportam. Pateicoties lielākajiem blokiem, Litecoin darījumi ir ātrāki un lētāki.

Lietojot kā a depozīta metode esporta derību vietnē, LTC apstrāde var aizņemt aptuveni 3 minūtes, savukārt Bitcoin aizņem apmēram 6 minūtes. Bitcoin tīkls ir noslogotāks, un dažu darījumu veikšana var aizņemt veselu stundu. No otras puses, LTC maksas ir viena desmitā daļa no Bitcoin, padarot to par labāku iespēju ātruma un budžeta apzinātiem sporta derību slēdzējiem.

Par Litecoin
Litecoin izmantošana tiešsaistes bukmeikeros

Litecoin izmantošana tiešsaistes bukmeikeros

Jūsu depozīts ir jānāk no LTC maka, taču jūs nevarat to tieši savienot ar bankas kontu. Tomēr varat finansēt maku no cita kriptovalūtas maka vai apmaiņas platformas, izmantojot kredītkarti. Lai sāktu likt likmes uz Litecoin esports, atrodiet bukmeikeri, kas atbalsta šo digitālo monētu. Ja šaubāties, paļaujieties uz mūsu 10 labākajiem Litecoin bukmeikeru pakalpojumiem, kuru pārredzamību, godīgumu un drošību ir pārbaudījuši eksperti.

Kā veikt tiešu depozītu ar Litecoin

Pēc laba Litecoin atrašanas esporta derību vietne, konta finansēšanai jābūt vienkāršai. Izpildiet tālāk norādītās darbības.

 1. Piesakieties eSports derību kontā
 2. Izvēlieties eSport spēli, kurā vēlaties veikt likmes, un noklikšķiniet uz Spēlēt
 3. Jūs tiksit novirzīts uz depozīta lapu
 4. Kā depozīta metodi atlasiet kriptovalūtu un pēc tam Litecoin
 5. Uznirstošajā lapā piesakieties savā Litecoin makā
 6. Ievadiet summu, kas jāpārskaita uz bukmeikeri kā savu bankrotu
 7. Savā LTC makā noklikšķiniet uz pogas Sūtīt
 8. Pabeidziet verifikāciju ekrānā, lai pabeigtu darījumu

Litecoin pārskaitījumi ir tūlītēji, un jūs tiksit novirzīts uz apstiprinājuma lapu. Jūs saņemsiet maksājuma kvīti uz jūsu e-pasta adresi. Nauda būs pieejama jūsu esports kontā, lai jūs varētu nekavējoties sākt derības. Pirms iemaksas pārliecinieties, ka zināt bukmeikeru minimālo atļauto depozīta summu. Izmantojot Litecoin, nav noteikts ikdienas depozīta limits. Tāpēc jūs varat iemaksāt jebkuru summu tik bieži, cik vēlaties.

Litecoin izmantošana tiešsaistes bukmeikeros
Kā veikt naudas izņemšanu, izmantojot Litecoin

Kā veikt naudas izņemšanu, izmantojot Litecoin

Tā kā esportam jau izmantojāt Litecoin maksājumu iespēju, varat ātri izņemt laimestu savā LTC makā. To var izdarīt savā viedtālrunī, jo populārākie Litecoin bukmeikeri ir draudzīgi mobilajām ierīcēm. Noteikti ievadiet pareizo galamērķi vai adresi, jo jūsu veiktā pārsūtīšana ir neatgriezeniska. Veiciet tālāk norādītās darbības, lai pārvietotu laimestus no sava eSports konta, izmantojot šo maksājuma veidu.

 1. Bukmeikeru vietnē noklikšķiniet uz izmaksu sadaļas
 2. Kā maksājuma veidu izvēlieties Litecoin
 3. Dodieties uz savu LTC maku un nokopējiet adresi vai skenējiet QR kodu ar viedtālruni
 4. Ielīmējiet adresi bukmeikeru izņemšanas sadaļā
 5. Norādiet izņemamo summu, paturot prātā bukmeikeru minimālo un maksimālo slieksni
 6. Pirms pogas Iesniegt/pieprasīt nospiešanas pārbaudiet, vai visa informācija ir pareiza
 7. Ekrānā tiks parādīts apstiprinājuma ziņojums

Tiklīdz esporta pakalpojumu sniedzējs apstiprinās jūsu pieprasījumu, jūs saņemsiet līdzekļus savā LTC makā. Varat to izmantot tiešsaistes maksājumiem vai konvertēt to fiat naudā, izmantojot biržas, kas atbalsta šādus reklāmguvumus. Arī šoreiz Litecoin nenosaka darījumu ierobežojumus, taču jums ir jāievēro bukmeikeru ierobežojumi. Litecoin izņemšanai nevajadzētu būt ilgākam par divām stundām.

Kā veikt naudas izņemšanu, izmantojot Litecoin
Plusi un mīnusi ar Litecoin

Plusi un mīnusi ar Litecoin

Vēsturiski cilvēki ir uzticējušies valdībai emitēt valūtu, bet Litecoin tika izveidots kalnrūpniecības ceļā. Apgrozībā esošo LTC monētu skaits ir fiksēts. Kalnrači izmanto skaitļošanas jaudu, lai blokķēdei pievienotu darījumus. Kā uz blokķēdes balstītai virtuālajai valūtai Litecoin ir šādas priekšrocības un trūkumi.

Pros

 • Tas piedāvā dažus no ātrākajiem digitālajiem darījumiem
 • Zemas maksas
 • Saglabā eSporta derības privātas un anonīmas
 • Augstākā līmeņa tiešsaistes drošība
 • apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus

Mīnusi

 • Litecoin cena regulāri krītas, kad kriptovalūtu nozare cieš no neveiksmēm
 • Nav viegli atrast uzticamu Litecoin bukmeikeru
Plusi un mīnusi ar Litecoin
Litecoin konta atvēršanas process

Litecoin konta atvēršanas process

Tehniski Litecoin iegādei nav vecuma ierobežojumu. Tomēr izveidotas kriptovalūtu biržas, piemēram, Coinbase, ļauj iegūt un tirgot LTC tikai 18 gadus veciem un vecākiem lietotājiem. Citiem LTC žetonu iegādes veidiem nav nepieciešams, lai lietotāji būtu vecāki par 18 gadiem. Turklāt, lai izmantotu Litecoin, jums nav nepieciešams bankas konts. Kā minēts iepriekš, Litecoin ir pieejams kriptovalūtu tirdzniecības platformās un biržās, piemēram, Binance un CoinbasePro. Tirgotāji parasti maina gan tradicionālās valūtas, gan citas kriptovalūtas pret Litecoin. Kad esat iegādājies LTC, varat to uzglabāt LTC makā vai vairāku monētu makā.

Kā iestatīt LTC maku

Izvēloties maku Litecoin glabāšanai, ņemiet vērā drošību un ērtības. Reģistrējoties pie digitālā maka nodrošinātāja, jums būs jānorāda:

 • Valsts izdots ID/transportlīdzekļa vadītāja apliecība/pase
 • Epasta adrese
 • Telefona numurs
 • Dzimšanas datums
 • Pašreizējā adrese
 • Pašbilde

Varat to iestatīt šajā vienkāršajā procesā.

1. Lejupielādējiet maka lietotni no Google Play vai AppStore
2. Reģistrējieties ar savu mobilā tālruņa numuru, e-pasta adresi vai Facebook kontu
3. Sniedziet personas datus, lai pārbaudītu savu identitāti
4. Iestatiet PIN kodu un spēcīgu paroli

Varat arī atvērt seifu darbvirsmā. Reģistrēšanās Litecoin makam ir bezmaksas. Kad monētas ir iestatītas, jūs varat viegli turēt, pirkt, pārdot vai izmantot monētas sporta derībām. Uzmanieties no kriptovalūtu izkrāpšanas, kas mudina Litecoin lietotājus ieguldīt noteiktos uzņēmumos tikai tāpēc, lai šādas shēmas tiktu pēkšņi slēgtas. Krāpnieki parasti pazūd pēc tam, kad ir apkrāpuši nenojaušus lietotājus.

Litecoin konta atvēršanas process
Litecoin klientu atbalsta iespējas

Litecoin klientu atbalsta iespējas

Jūs varat sazināties ar Litecoin apmaiņas platformu vairākos veidos:

 • E-pasts
 • Tiešsaistes saziņas forma
 • Dzīvie aģenti
 • Sociālo mediju atbalsts

Lai ātri atbildētu, iesniedziet pieprasījumus, izmantojot e-pasta adresi, kuru izmantojāt, lai reģistrētos apmaiņas platformā. Parasti jums būs jāizvēlas jautājuma kategorija. Esiet pēc iespējas detalizētāks.

Litecoin klientu atbalsta iespējas