Spēlēt Overwatch Tiešsaistes -Top 10 Lielākie Laimesti ESportss 2022

Overwatch ir populāra videospēle, kas tika izlaista 2016. gada 3. maijā. Blizzard Entertainment un Iron Galaxy izstrādāja šo šaušanas spēli. Šo spēli var spēlēt tādās platformās kā PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows un Nintendo Switch. Overwatch eSports ir pirmās personas šāvēja spēle, kas dod vietu vairāku spēlētāju iespējām. Šajā eSporta spēlē spēlētāji tiek sadalīti divās komandās, katrā ir seši spēlētāji.

Pirmkārt, spēlētājiem ir jāizvēlas savi varoņi no liela pulka. Šie varoņi tiek saukti par varoņiem, un tiem ir unikālas spējas. Izaicinājums šeit ir izmantot ierobežoto laiku, lai izpildītu kartē norādītos mērķus. Vienīgā maksa, ar kuru jūs saskarsities spēlē, ir papildu kosmētikas preču iegāde.

Ievērojami vārdi, kas saistīti ar Overwatch pastāvēšanu

Ievērojami vārdi, kas saistīti ar Overwatch pastāvēšanu

Blizzard Entertainment ir saņēmis vislielāko atzinību par Overwatch izstrādātāju un izdevēju, lai gan daudzi cilvēki ir devuši lielu ieguldījumu spēlē. Overwatch panākumu dizaineri ir Džeremijs Kreigs, Maikls Eliots un Skots Mersers.

Citas ievērojamas pieminēšanas ir komponists Dereks Djūks, savukārt rakstnieki bija Maikls Ču un Alisa Vonga. Ir arī vērts norādīt, ka Maiks Eliots un Džons LeFlērs paveica lielisku darbu programmēšanas nodaļā. Džefs Kaplans, Kriss Metzens un Ārons Kellers arī vadīja šo vairāku spēlētāju spēli.

Šī komanda ir nodrošinājusi šīs spēles turpinājumu, izlaižot Overwatch 2. Tas ir sākotnējās izlaiduma turpinājums. Par to tika paziņots 2019. gadā. Spēle atjaunina sākotnējo projektu ar jauniem varoņiem, uzlabotiem spēles režīmiem un jaunām kartēm. Viņi paziņoja, ka spēle tiks pārdota kā atsevišķs nosaukums, ieskaitot jaunu spēlētāju pret vidi.

Ievērojami vārdi, kas saistīti ar Overwatch pastāvēšanu
Likmes uz Overwatch

Likmes uz Overwatch

Kopš tās palaišanas spēle ir nopelnījusi dažas prestižas balvas. To skaitā ir Britu akadēmijas spēļu balva vairāku spēlētāju spēlēšanai 2017. gadā, Spēles balva par Gada spēli 2016. gadā, Spēles balva par labāko esporta spēli 2018. gadā BAFTA spēļu balva par spēli Evolving Game 2018. gadā un Teen Choice Award par izvēles videospēli.

Likmes uz Overwatch ir vienkāršas pat tiem, kuri spēlē pirmo reizi. Vēl labāk, Overwatch ir viegli pieejams, un tam ir tiešo derību tirgi. Vairākas populārākās eSporta derību platformas vāks Overwatch azartspēles. Tomēr galvenās Overwatch spēles, kuras atradīsit populārās vietnēs, ir Overwatch līgas un Pasaules kausa spēles. Spēlētāji tiek nodrošināti ar pasaules līmeņa derību pakalpojumiem un dāsnām akcijām un bonusiem.

Dažas derību vietnes, kas aptver Overwatch eSports notikumus, ir BetOnline, BetWay, 888 Sport, William Hill, ArcaneBet, Leo Vegas, Betsson, Bwin, Nitrogen un Bet365. Kad esat pieteicies savā derību kontā, jums vajadzētu atrast sadaļu eSports, lai atrastu Overwatch. Daži tirgi, ko atradīsit šajā sadaļā, ir spēles uzvarētāji, handikapa un tiešā uzvarētāji.

Spēles uzvarētājs ir vienkāršs tirgus, kurā jūs veicat likmes uz tieši uzvarētāju komandu. Formulējums dažādās vietnēs var atšķirties un var radīt neskaidrības jauniem spēlētājiem. Dažos gadījumos jūs atradīsit jēdzienu “viens pret vienu”, savukārt citās izmanto terminu “Naudas līnija”, taču visizplatītākais ir termins “spēles uzvarētājs”.

Handikapa gadījumā jūs veicat likmi, vai spēli uzvar tā puse, kurai ir handikapa priekšrocības vai trūkumi. Tomēr šo tirgu nepiedāvā lielākā daļa sporta totalizatoru. Tiešais uzvarētājs ir derību situācija, kurā jūs veicat likmi uz potenciālo uzvarētāju turnīros. Tirgus nekoncentrējas uz atsevišķiem mačiem.

Likmes uz Overwatch
Kāpēc Overwatch ir populārs?

Kāpēc Overwatch ir populārs?

Pašlaik ir dažādi viedokļi par Overwatch popularitāti. Daži cilvēki uzskata, ka spēle drīz varētu zaudēt savu slavu, savukārt daži prognozē veiksmīgu nākotni. Aktīvo spēlētāju skaita samazināšanās tendence varētu būt iemesls, kāpēc daži cilvēki joprojām ir skeptiski par spēles popularitāti. 2020. gadā šī spēle katru mēnesi piesaistīja aptuveni 10 miljonus. Pateicoties populāriem satura veidotājiem, spēle saņem arī tūkstošiem straumējumu.

Sekotākais Overwatch esporta komandas ir Sanfrancisko Shock, Shanghai Dragons, Dallas Fuel, New York Excelsior, Guangzhou Charge un Dienvidkorejas Seulas dinastija.

Interneta kopiena

Overwatch ir populārs interneta kopienā, katru dienu saņemot daudzas straumes. Slaveni satura veidotāji ir devuši milzīgu ieguldījumu spēles tiešsaistes panākumos. Pēc spēles palaišanas tā ieguva vairāk nekā 2500 straumējumu, un tas ir saglabājies līdz 2020. gadam. Tas liecina, ka spēle joprojām ir populāra straumētāju vidū.

Spēlē Overwatch tiešsaistē

Vispopulārākais eSports piedāvā tiešsaistes turnīrus, kas ir pieejami sabiedrībai. Lai piedalītos tiešsaistes Overwatch turnīros, jums ir jāatbilst noteiktām prasībām, kas raksturīgas konkrētiem turnīriem. Overwatch turnīros ir liela konkurence, jo tie piesaista spēlētājus visā pasaulē, no kuriem lielākā daļa ir izvēlēti no pasaules labākajiem. Visā pasaulē populāri e-sporta spēlētāji ir JJonak, Gamsu, Sinatraa, Jake, Profit, Neko un Jeff Wilpon.

Iesācējiem šajos tiešsaistes turnīros var piedalīties ikviens, kam ir stabils internets. Overwatch esports spēles var būt ienesīgs karjeras risinājums spēlētājiem, kuri konkurē visaugstākajā līmenī. Jūs varat būt spēļu izstrādātājs, YouTube lietotājs, veidojot saturu vietnē eSports, piedalīties sacensību turnīros vai pievienoties eSporta komandai.

Kāpēc Overwatch ir populārs?
Lielie Overwatch spēlētāji

Lielie Overwatch spēlētāji

Vairāki eSport spēlētāji visā pasaulē piedalās dažādos pasākumos. Šo sportistu reitings var būt pēc turnīri un līgas uzvarēja un arī nopelnīja naudas balvas. Daži lieli vārdi ietver;

 • Viltotājs: Šis ir 25 gadus vecs Dienvidkorejas T1 spēlētājs, kurš sacenšas profesionālā League of Legends. Fakers ir spēlējis savā komandā kopš 2013. gada kā vidējās līnijas spēlētājs un tiek uzskatīts par visu laiku labāko League of Legends spēlētāju. Viņš ir arī izteicis interesi spēlēt Overwatch, kur arī viņš būtu lielisks risinājums.
 • Super: Oficiāli pazīstams kā Metjū De Lisi, šis jaunietis izraisa viļņus Overwatch industrijā. Viņš ir daudzpusīgs un tomēr superīgs ar konkrētiem tēliem. Jāatzīmē, ka Super divreiz ir bijis Overwatch līgas čempions. Viņš ir bijis arī 2. posma uzvarētājs, Pasaules kausa čempions, lomu zvaigzne, maija tuvcīņas turnīra uzvarētājs un vicečempions MVP. Pavisam nesen viņš Overwatch līgas lielajā finālā ieguva 1,5 miljonus dolāru, pārstāvot Sanfrancisko Shock, lielo Overwatch aprindu komandu.
 • Žests: Pieredzējis spēlētājs, kurš startē kopš 2017. gada. Viņš ir spēlējis Londonas Spitfire komandā un ir guvis lielas uzvaras, piemēram, Overwatch League sezonas izslēgšanas spēles un APC Premier 2017. gadā. Viņš arī ieguva otro vietu 2020. gada Overwatch līgas lielajā finālā un pārveda mājās. 750 000 USD.

Kāpēc spēlētājiem patīk Overwatch?

Spēlētājiem patīk eSports, pateicoties ērtai piekļuvei un spēlēšanas ērtībai. Tas pats attiecas uz Overwatch. Profesionāls Overwatch spēlētājs var būt labs karjeras ceļš ar labu ienākumu avotu. Varat arī iegūt labas stipendiju iespējas labākajās koledžās, kurās ir Overwatch komandas.

Koledžas ar Overwatch komandām ietver Maryville University, Akron University, Northwood University un Harrisburg University, kā arī daudzas citas. Dažādās koledžās ir stipendiju programmas dažādos laikos, tāpēc ir labi būt uzmanīgiem.

Iesaistīšanās eSport aktivitātēs ir labvēlīga jūsu veselībai, īpaši smadzeņu darbības uzlabošanai.

Lielie Overwatch spēlētāji
Kā spēlēt Overwatch

Kā spēlēt Overwatch

Overwatch spēlēšana ir diezgan līdzīga citiem eSportiem. Pirmkārt, jums ir nepieciešams izvēlieties sev vēlamo spēli. Nākamais solis ir izvēlēties platformu, kas sniegs jums labu spēļu pieredzi.

Izpētiet spēli un visus ar to saistītos aspektus. Varat paļauties uz YouTube pamācībām un Twitch straumēm, lai mācītos no labākajiem. Ja iespējams, varat pieņemt darbā pieredzējušu treneri, lai uzlabotu savas prasmes.

Varat arī apsvērt iespēju iegādāties vai uzlabot savu spēļu aprīkojumu, lai uzlabotu savu konkurētspēju. Kad esat izpildījis šīs prasības, varat startēt vai pievienoties komandai un piedalīties turnīros.

Overwatch lielākie atbalstītāji

Daudzi cilvēki ir devuši lielu ieguldījumu eSportā. Daži ir palīdzējuši izstrādāt spēles, bet citi ir sākuši komandas un piederējuši tām. Ir vērts atzīmēt, ka Overwatch pro spēlētājam arī šodien ir bijusi būtiska ietekme uz spēles stāvokli.

Daži leģendāri komandu īpašnieki ir Džeks Etjēns, kurš nodibināja Cloud9. Ir zināms, ka Cloud9 audzina spēlētājus, un tā spēlētājiem draudzīgās vides dēļ tam ir daži no labākajiem nosaukumiem. Metjū ir vēl viena augsti atzīta personība e-sporta nozarē, kurai līdzīpašnieks ir 100 zagļi. Viņš ir arī bijušais Call of Duty profesionāls spēlētājs.

Kā spēlēt Overwatch
Vai ir Overwatch čempionāts?

Vai ir Overwatch čempionāts?

Jā, katru gadu notiek Overwatch Pasaules kauss, ko sauc Overwatch līga. Aiz šī ikgadējā konkursa ir Blizzard Entertainment, kas ir spēles attīstības uzņēmums. Šis starptautiskais pasākums piesaista komandas no visas pasaules. Šis konkurss tika atklāts 2016.

Kopš tā dibināšanas Dienvidkorejai ir bijis visvairāk titulu — 2021. gadā ir trīs. 2016. gadā šajā e-sporta pasākumā piedalījās 16 dalībnieki, no kuriem 32 — 2017. gadā, 24 — 2018. gadā un 10 2019. gadā. Šis starptautiskais pasākums ir rīkots Amerikas Savienotajās Valstīs. valstis, Austrālija, Ķīna, Polija, Taizeme un Dienvidkoreja.

Gadu gaitā Overwatch ir sadarbojies ar dažām slavenām apraides platformām, lai palielinātu savu globālo sasniedzamību. Viens populārs kanāls ir Twitch platforma, kurā ir daudz tiešraides straumēšanas kanālu. Overwatch ir arī sadarbojies ar Disney, lai nodrošinātu, ka tas palielina savu fanu loku visā pasaulē. Tiešraides straumēs tiek izmantotas angļu, korejiešu, krievu, franču, japāņu, vācu, ķīniešu un taju valodas, lai apmierinātu dažādu fanu vajadzības.

Turnīram gadu gaitā ir bijuši dažādi formāti. Nesenajā izdevumā priekšsacīkšu posms tika izmantots, lai noteiktu komandas, kas kvalificējas grupu posmiem. Piecām labākajām komandām ir tieša kvalifikācija uz grupu turnīru.

Kas ir eSporta Pasaules kauss?

Pasaules kauss e-sportā ir a profesionālajā konkursā kas ietver elektronikas sportu. Tā kā šis sporta veids ir globāls turnīrs, tas piesaista augstākā ranga komandas visā pasaulē, līdz ar to tam ir milzīga fanu bāze. Daudzi Pasaules kausa turnīri tiek rīkoti dažādiem e-sporta veidiem.

Dažos no šiem starptautiskajiem turnīriem ir vairākas sporta aktivitātes, kas aprobežojas ar vienu izdevumu. Piemēram, Electronic eSports World Convention (ESWC) rīko tādas spēles kā Call of Duty un Counter-Strike: Global Offensive. Citos, piemēram, Overwatch Pasaules kausā, ir viens e-sporta pasākums

Labākās valstis Overwatch eSports jomā

Valstis, par kurām ir zināms, ka aktīvi iesaistās Overwatch eSports, ir ASV, Vācija, Krievija, Dienvidkoreja un Ķīna. Kā gaidīts, reitingi tiek iegūti, analizējot konkurētspējīgo spēlētāju skaitu valstī. 2020. gadā eSporta statistika liecina, ka ASV bija vairāk nekā 4300 aktīvu pro komandas. Tālāk seko Vācija ar 973, Dienvidkoreja ar 890 un Brazīlija ar 852.

Overwatch Pasaules kausa izcīņā Dienvidkoreja ieņem pirmo vietu ar trim tituliem, savukārt ASV ir viens un šobrīd ir pasaules čempioni.

Vai ir Overwatch čempionāts?
Overwatch eSports Pasaules kausa derības

Overwatch eSports Pasaules kausa derības

Tāpat kā derības sportā, arī tiešsaistes Overwatch esporta turnīru likmes ir saistītas ar veiksmi. Vairāki populārākie sporta bukleti aptver Overwatch Pasaules kausa notikumus. Overwatch eSports pasākumiem ir pieejami daudzi tirgi.

Tā kā e-sporta jomā valda liela nenoteiktība, derību koeficienti netiek piedāvāti, kamēr notikums nav beidzies. Tirgi, kurus jūs atradīsiet lielākajā daļā vadošo derību vietņu, ietver:

 • Uzvarētājs viens pret vienu.
 • Galīgais uzvarētājs turnīrā.
 • Rezultatīvākais spēlētājs.

Veicot derības uz šiem Overwatch notikumiem, vienmēr paturiet prātā, ka ir iespēja zaudēt. Šī iemesla dēļ lielākā daļa derību namu vienmēr brīdina spēlētājus veikt likmes atbildīgi. Ikreiz, kad saskaraties ar problēmām saistībā ar e-sporta derībām, jums ir jāiepazīstas ar vietnes FAQ un jāsaņem kontaktpersonas ar klientu atbalsta dienestu, lai saņemtu palīdzību. Varat arī sazināties ar viņu tērzēšanas klientu atbalstu un saņemt risinājumu.

Overwatch eSports Pasaules kausa derības
Likmes uz Overwatch pie pakalpojumu sniedzējiem

Likmes uz Overwatch pie pakalpojumu sniedzējiem

Overwatch pasākumi arvien vairāk kļūst par ienesīgu tirgu eSports faniem. Tomēr Overwatch spēlētāji tiek aicināti spēlēt licencētos un reģistrētos kazino. Vairāki derību pakalpojumu sniedzēji aptver Overwatch tirgus. Šie pakalpojumu sniedzēji ietver 888 Casino, Spinamba un Bet Master.

Iesācējiem tiešsaistes esporta derībās ir jāsaņem daži pamata padomi, lai nodrošinātu, ka viņiem ir iespēja laimēt savas likmes. Šie būtiskie padomi ietver: pārziniet spēli. Sākot likt likmes uz Overwatch, jums ir jāpārliecinās, ka jums ir dažas pamatzināšanas par spēli. Ar labāku izpratni jums ir pārsvars, lai uzvarētu.

Vēl viena lieta, kas jāmeklē, ir informācija par eSports derību lietotņu tirgiem. Dažādiem pakalpojumu sniedzējiem ir dažādi tirgi. Daži no tiem ir vienādi, taču atšķirība ir zīmola veidošanā. Pirms kaut ko darāt, pārliecinieties, ka labi pārzināt tirgus.

Zināt iesaistīto komandu un spēlētājus katrā. Tas ir nepieciešams, jo jūs atradīsit tirgus, kuros būs iesaistīti atsevišķi spēlētāji. Visbeidzot, pārliecinieties, ka labi pārvaldāt savus azartspēļu līdzekļus. Veiciet derības ar to, ko varat atļauties zaudēt, lai gūtu vienmērīgu derību pieredzi ar Overwatch.

Likmes uz Overwatch pie pakalpojumu sniedzējiem
Šodien ievērojamas Overwatch komandas

Šodien ievērojamas Overwatch komandas

Šanhajas pūķis

Šī ir ķīniešu profesionālā Overwatch komanda. Komanda dibināta 2017. gadā, un tā piedalās Overwatch līgā, kurā ir komandas no Ķīnas, Kanādas, Apvienotās Karalistes, Francijas un ASV. Shanghai Dragons ir jaunākie līgas čempioni Mūna Bjūna-Čula vadībā, kurš ir viņu pašreizējais treneris.

Atlantas valdīšana

Šī ir profesionāla Overwatch esporta puse no Atlantas, Džordžijas štatā. Šī komanda tika dibināta 2018. gadā un startē Overwatch līgā. Tas pieder Atlanta Esports Ventures un ir līgas Rietumu reģiona dalībnieks. Pašlaik tos pārvalda Breds Sajani, un tos sponsorē Cox Communications. Breds ir aizvedis komandu trīs izslēgšanas spēlēs pēc kārtas un vienā finālā 2021. gadā, kur komanda ierindojās vicečempionā.

Dalasas degviela

Šī ir vēl viena ievērojama Overwatch komanda, kas tika dibināta 2016. gada 3. februārī. Tā sākās kā Team EnVyUs, pirms tā tika pārdēvēta par Dallas Fuel 2017. gadā. Komandas līdzīpašnieks ir Maiks Rufails un Kenets Heršs. Tas piedalās Overwatch līgā un izmanto Arlingtonas Esports Stadium. Ir vērts atzīmēt, ka Envy Gaming ir viņu vecāku grupa, un Yun Hee-won ir galvenais treneris. Viņu aktivitātes sponsorē amerikāņu ātrās ēdināšanas restorāns Jack in the Box.

Losandželosas gladiatori

Šī amerikāņu Overwatch eSports komanda atrodas Kalifornijā. Viņi piedalās Overwatch līgā kā biedrs no līgas Rietumu reģiona. Šīs Overwatch esports komandas līdzīpašnieks ir Stens un Džošs Kroenke, kuriem pieder uzņēmums Kroenke Sports & Entertainment. Komanda spēlē kopš 2017. gada, un četras reizes ir izdevies sasniegt sezonas izslēgšanas spēles sava pirmā trenera Deivida Peja vadībā.

Ņujorkas Excelsior

Šī ir labākā Overwatch profesionālā komanda, kas pieder Džefam Vilponam. Komandas vēsture aizsākās 2017. gadā, kad tā tika dibināta un sāka startēt Overwatch līgā. Līgas austrumu reģiona komandu sponsorē T-Mobile, un viņi kā oficiālās krāsas izmanto melnu, zilu un sarkanu.

Seulas dinastija

Šī Overwatch esports komanda nāk no Dienvidkoreja. Komanda tika dibināta 2017. gadā, un to sponsorē Net Gear. Viņu veiksmīgākais treneris bija Dongguns, kurš viņus vadīja pirmās sezonas izslēgšanas spēlēs.

Šodien ievērojamas Overwatch komandas
Plusi un mīnusi

Plusi un mīnusi

Pros

 • Savietojams ar vairākām spēlēšanas ierīcēm un platformām
 • To mīl derību nami
 • Sola lielu konkurenci ar dāsnām balvām
 • Lieliska vizuālā apstrāde. Overwatch palīdz spēlētājam uzlabot viņu vizuālās spējas.
 • Uzlabo redzes un roku koordināciju. Iesaistoties Overwatch, jūsu rokas darbosies harmoniski, jo jūs apstrādājat redzēto un izpildāt ar rokām.
 • Spēlētāji attīsta savas problēmu risināšanas spējas.
 • Overwatch spēlētājiem ir tendence attīstīt interesi par dabaszinātnēm, inženierzinātnēm, matemātiku un tehnoloģiju priekšmetiem.
 • Iesaistīšanās Overwatch palīdz jums sazināties ar citiem spēlētājiem, kas sniedz ieguldījumu jūsu sociālajā dzīvē.

Mīnusi

 • Spēlētāji riskē attīstīt spēļu traucējumus. Pārmērīga iesaistīšanās eSport derībās rada atkarību. Tas var būt kaitīgs, jo īpaši neregulētā vidē, kurā var būt iesaistīti bērni.
 • Augstākā līmeņa konkurenti var iesaistīties veiktspēju uzlabojošu zāļu lietošanā, kurām ir nopietnas blakusparādības.
 • Var pakļaut spēlētājus redzes problēmām. Ilgstošas stundas uz ekrāna var kaitēt jūsu redzei.
 • Šie mīnusi nav unikāli Overwatch spēlēm, bet nāk no vispārējām eSports spēlēm vai azartspēlēm.
Plusi un mīnusi
Overwatch derību izredzes

Overwatch derību izredzes

Tā kā Overwatch ir jauns eSports, tas ir ieguvis daudzus fanus un ir parādījis savu ceļu derību jomā. Esport derību lietotnes ir piedāvājušas lietotājiem daudzas derību iespējas. Tie ietver naudas līniju, kopsummas un spredus. Tālāk ir sniegta informācija par iepriekš minētajām esporta izredzēm:

Naudas līnijas likmes

Šī vienkāršā derību iespēja paredz, ka jums ir jāparedz spēles uzvarētājs. Overwatch izredzes naudas līnijas likmēs tiek parādītas Amerikas izredzes. Tie ir skaitļu formā, kuriem ir vai nu negatīva, vai pozitīva zīme. Komandai ar negatīvu koeficientu ir lielas izredzes uzvarēt spēli, savukārt mazākajām komandām ir pozitīvs koeficients.

Spreads

Tie ir koeficienti, kuru uzmanības centrā ir spēlē nopelnītie punkti. Rezultātam šeit nav lielas nozīmes. Overwatch ir karšu starpības, un katra komanda var iegūt pozitīvu vai negatīvu handikapu. Pozitīvs handikaps nozīmē, ka komanda var sākt 1,5 vai 2,5 kartes uz priekšu, kas nozīmē, ka jums ir nepieciešama viena uzvara vai divas kartes, lai uzvarētu likmi.

Kopā

Šīs likmes aptver visu lietu skaitu. Derību vietne nosaka skaitli, par kuru varat veikt likmes virs vai zem. Ja jūs veicat likmi uz iznākumu, kas pārsniedz 3,5 kartes, jebkurš rezultāts, kas pārsniedz šo summu, ir labvēlīgs.

Overwatch derību izredzes
Derību triki un padomi

Derību triki un padomi

Zināt savus varoņus

Overwatch ir šāvēja spēle, kurā spēlētāji izvēlas varoņus, ko spēlēt. Varoņiem ir unikālas stiprās puses un vienlīdz arī vājās puses. Lai gūtu labu e-sporta derību pieredzi šajā spēlē, mēģiniet izprast dažādus varoņus. Ar zināšanām jūs pieņemsit pareizu lēmumu par to, kurai komandai likt naudu.

Izprotiet dažādas derību vietnes

Jums vajadzētu apmeklēt dažādas derību platformas, kas piedāvā Overwatch tirgus, un novērtēt to pakalpojumus. Labprāt atzīmējiet izredžu atšķirības un pieejamie tirgi. Pirms likmes veikšanas atrodiet labāko platformu. Tāpat nekad nejūtieties ērti ar vienu derību platformu; vienmēr meklējiet izmaiņas un atjauninājumus, lai atrastu sev piemērotākos.

Esiet daļa no spēles

Jūs varat aktīvi piedalīties spēlē, skatoties vai spēlējot. Tādā veidā jūs apgūsit dažus spēles pamatus, kas palīdzēs veikt derības tiešsaistē. Jūs varat nosvērt un redzēt spēles favorītus un izlemt, kurš no tiem ir vispiemērotākais.

Izprotiet izredzes

Tā ir pamatprasība, iesaistoties eSporta derībās. Izprotiet, kā darbojas izredzes un skaitļi programmā Overwatch. Azartspēles akli parasti rada zaudējumus.

Derību triki un padomi