Spēlēt FIFA Tiešsaistes -Top 10 Lielākie Laimesti ESportss 2022

FIFA, populāri EA Sports FIFA, ir mūsdienu futbola iedvesmota videospēle. Spēles parasti izstrādā un katru gadu izdod Electronic Arts, kas strādā ar EA Sports etiķeti.

EA Sports FIFA ir iekļauta Ginesa rekordu grāmatā kā visu laiku visvairāk pārdotā sporta videospēļu franšīze. Šobrīd ir iegādāti vairāk nekā 325 miljoni spēles eksemplāru. Spēles popularitāte vienmēr ir pieaugusi un, visticamāk, turpinās pieaugt.

FIFA vēsture

FIFA vēsture

Pirmā FIFA sērijas spēle bija EA Soccer un vēlāk pazīstama kā FIFA 94. Spēle tika izlaista 1993. gada decembrī, un tā tika izsaukta ar lielu ažiotāžu. Tas spēlētājiem sniedza salīdzinoši jaunu spēļu sajūtu, jo tai bija izometrisks skats, kad spēlētāji bija pieraduši pie spēlēm ar skatiem no augšas uz leju. Spēlē piedalās tikai nacionālās komandas, un īsti spēlētāju vārdi netiek izmantoti. Dažas nedēļas pēc izlaišanas spēle jau bija iekļauta Apvienotās Karalistes topos kā pirmā spēle, un tā saglabāja pozīciju sešus mēnešus.

Nākamā sērijas spēle bija FIFA 95, kas tika izlaista 1994. gada novembrī. FIFA 95 iepazīstināja ar dažu galveno futbola līgu, piemēram, Bundeslīgas, A sērijas, Premjerlīgas un La Liga, klubu komandām. Spēlētājus bija samērā viegli atpazīt, taču spēlē joprojām netika izmantoti īsti spēlētāju vārdi. Spēles gaitā tika veikti daži būtiski EA Soccer uzlabojumi.

FIFA vēsture
Jaunākā FIFA sērijas spēle

Jaunākā FIFA sērijas spēle

Katru gadu tika izlaista jauna FIFA sērijas spēle. Katrā nākamajā spēlē tika veikti uzlabojumi attiecībā uz lietotāja pieredzi un kopējo spēli. Jaunākais ir FIFA 22, kas tika izlaists 2021. gada oktobrī. FIFA 22 pašlaik ir pieejams tikai operētājsistēmām Microsoft Windows, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Stadia un Xbox Series X/S.

Spēles seja

Kylian Mbappe ir franšīzes seja FIFA 21 un FIFA 22, kas parādās uz spēles vāka, reklāmās un reklāmas kampaņās. Viņš pārņēma no Madrides Real Edena Azāra, kurš bija FIFA 20. Lionels Mesi pirms tam parādījās četros kaveros pēc kārtas, un Veins Rūnijs ir visvairāk parādījis spēles kaverversiju no FIFA 06 līdz FIFA 12. FIFA Mobile, pirmo reizi izlaists 2016. gadā uz vāka ir parādījušies Marko Reuss, Kristiano Ronaldu, Kevins de Bruins, Edens Azārs, Neimārs, Mbape un Dibala.

FIFA spēle

FIFA spēle ir paredzēta, lai atkārtotu gandrīz visu, kas notiek īstās futbola līgās. FIFA 22 ļauj spēlētājiem izbaudīt spēles no gandrīz visām lielākajām pasaules līgām. Spēlētāji var arī izveidot un attīstīt savas komandas, kuras pēc tam var izmantot, lai spēlētu karjeras režīmu.

Spēlē tiek izmantoti patentēti mašīnmācīšanās algoritmi, lai nodrošinātu, ka maksātāji izbauda vislabāko spēli, spēlējot bez īsta pretinieka. Algoritms nedod priekšrocības nevienam spēlētājam, spēlējot komandās vai pret kādu citu.

Jaunākā FIFA sērijas spēle
Kā likt likmes uz FIFA

Kā likt likmes uz FIFA

Visi FIFA derību tirgi parasti tiek piedāvāti, izmantojot spēles e-sporta līgas. Tāpēc spēlētājiem ir svarīgi skaidri saprast esporta līgas pirms likmju likšanas. FIFA Global Series ir augstākā konkurences FIFA līga. Parasti tajā katru gadu notiek virkne tiešsaistes turnīru un kvalifikācijas turnīru, kuru kulminācija ir līgas prestižākais notikums FIFA eWorld Cup. Izpratne par komandu struktūru un vispārējo sniegumu palīdz spēlētājiem veikt labākas likmes.

Pēc visu FIFA esporta pamatu izpratnes spēlētāji var atrast piemērotu vietni, kurā viņi var veikt likmes. Kazino reitinga vietnes var palīdzēt spēlētājiem atrast vispiemērotākos derību pakalpojumu sniedzējus, kas piedāvā FIFA derību tirgus. Neskatoties uz spēles plašo popularitāti, FIFA joprojām ir jāiegūst esporta augstākajā ešelonā. Tas nozīmē, ka bez ranžēšanas vietņu palīdzības var būt grūti atrast cienījamu derību vietni, kas piedāvā tiešsaistes FIFA derību tirgus.

FIFA derību tirgi

FIFA derību tirgi joprojām ir salīdzinoši ierobežoti, salīdzinot ar tiem, kas pieejami tā kolēģiem esportā. Tomēr spēlētāji vienmēr var atrast pietiekami daudz derību tirgu, kas parasti ir diezgan pievilcīgi un viegli saprotami. Daži derību tirgi ietver spēles uzvarētāju, turnīra uzvarētāju, pirmos vārtus un gūto punktu skaitu. Visas individuālās pareizās prognozes rada pozitīvus likmju rezultātus.

Kā likt likmes uz FIFA
Kāpēc FIFA ir populāra?

Kāpēc FIFA ir populāra?

FIFA ir diezgan populāra daudzu iemeslu dēļ. Galvenais ir tas, ka tas ir balstīts uz futbolu, kas ir populārākais sporta veids pasaulē. Tādējādi daudzi spēlētāji sāk spēlēt spēli, lai atkārtotu sajūtu, kas viņiem patīk, skatoties vai spēlējot īstu futbolu.

FIFA ir populāra arī tās spēles funkciju dēļ. Tas jo īpaši attiecas uz FIFA 22, kam ir jaunākās un šķietami labākās funkcijas. Popularitāti veicina spēles grafika, vadīklas un iespēja modificēt daudzus spēles aspektus atbilstoši spēlētājam. Tie palīdz nodrošināt spēlēm labāko lietotāja pieredzi spēlēšanas laikā.

FIFA interneta kopiena

FIFA ir diezgan liela tiešsaistes kopiena. Tas ir īpaši, ja tas attiecas gan uz spēles faniem, gan tiem, kas spēlē FIFA esports. Lielākā daļa tiešsaistes FIFA kopienas diskusiju parasti notiek oficiālajā EA sporta forumā — vietnē, kas īpaši izveidota, lai nodrošinātu vieglu un efektīvu saziņu.

Forums ir arī ziņu avots un vieta, kur spēlētāji var meklēt palīdzību no citiem spēlētājiem. Tomēr šķiet, ka lielākā daļa fanu mūsdienās dod priekšroku saziņai, izmantojot sociālos medijus. Tas galvenokārt ir saistīts ar sociālo mediju pieaugošo popularitāti un palielinātu atbildes ātrumu.

Spēlē FIFA tiešsaistē

Ir iespējams spēlēt FIFA tiešsaistē. Tomēr tas attiecas tikai uz FIFA tiešsaistes sērijas spēlēm. Visām FIFA tiešsaistes spēlēm ir bezmaksas spēles modelis, taču, lai padarītu spēli interesantāku, ir jāiegādājas spēlē. Izmantojot tiešsaistes FIFA, spēlētājiem nav jāuztraucas par spēles lejupielādi un instalēšanu.

Viss, kas nepieciešams, ir saderīga pārlūkprogramma un uzticams interneta savienojums. FIFA sērijas spēlēs spēlētāji joprojām var izveidot savienojumu ar internetu, lai saņemtu atjauninājumus un baudītu spēli ar citiem attāliem spēlētājiem. Tomēr tās var spēlēt arī bezsaistē, neietekmējot spēļu pieredzi.

Kāpēc FIFA ir populāra?
Lieli eSporta spēlētāji

Lieli eSporta spēlētāji

Daudzi spēlētāji ir pazīstami ar saviem panākumiem un dominēšanu tiešsaistes esporta pasaulē. Lee Sang Hyeok no Koreja tiek uzskatīts par populārās League of Legends labāko spēlētāju. Trīs reizes viņš ir uzvarējis pasaules čempionātos, 2015. gada IEM čempionātā, 2014. gada Parīzes Visu zvaigžņu turnīrā un citos. 17 gadu vecumā viņš jau ir laimējis vairāk nekā 1,2 miljonus dolāru.

Jaunais Lī, kurš spēlē komandās Evil Geniuses un KT Rolster, ir vēl viens labākais spēlētājs, kurš ir slavens ar savām prasmēm StarCraft. Counter-Strike galvenais vārds ir Patriks Lindbergs. Diago no Japānas tiek uzskatīts par labāko ielu cīņu spēlēs.

Kāpēc spēlētājiem patīk FIFA?

Viens no galvenajiem videospēļu spēlēšanas iemesliem parasti ir to piedāvātās izklaides vērtības baudīšana. FIFA ir izstrādāta vispusīgi, lai nodrošinātu spēļu pieredzi, kas atšķiras no citām videospēlēm. Pārsteidzoša grafika, daudzi spēles režīmi, mašīnmācīšanās un vienkārša vadība ir dažas no funkcijām, kas spēli atšķir no citām.

FIFA sniedz arī aizraujošu pieredzi, pateicoties fanu uzmundrinājuma skaņas efektiem, komentētājiem, kas analizē spēli, apgaismojumam, laukuma faktūrām, vārtu svinībām un daudzām citām lietām. Spēle atkārto atmosfēru, ko fani parasti izjūt, baudot futbolu.

Lieli eSporta spēlētāji
Kā spēlēt videospēli?

Kā spēlēt videospēli?

Spēlē FIFA video spēles var būt nedaudz biedējoši iesācējiem. Tas ir tāpēc, ka viņiem ir jāapgūst daudzas vadības ierīces, vienlaikus koncentrējoties uz spēli. Spēle ļauj spēlētājiem mainīt vadīklas, lai tās būtu ērtākas. Spēlē ir arī daudzas apmācības un apmācības režīms, lai palīdzētu spēlētājiem apgūt spēli.

Spēles ideja ir kontrolēt spēlētājus, lai tie gūtu vārtus pret pretinieku komandām, vienlaikus aizsargājot, lai neļautu pretinieku komandai gūt vārtus. Karjeras režīmā spēlētāji var arī izveidot un pārvaldīt komandas. Pēc tam viņi var spēlēt mačos visas sezonas garumā vai simulēt spēles, ja viņus interesē tikai vadība.

Lielie FIFA esporta spēlētāji

Gadu gaitā ir bijuši vairāki profesionāli FIFA spēlētāji, kuri ir parādījuši lielisku talantu. Daži ir dominējuši daudzos turnīros, kas tagad šķiet nepārspējami šajā spēlē. Augstākā ranga spēlētāju sauc Mosaad Adlossary, kas pazīstams arī kā Saūda Arābijas princis.

Viņš sāka spēlēt konkurētspējīgā FIFA 2017. gadā un turpina spēlēt līdz šim. Starp viņa daudzajiem sasniegumiem ir FIFA esporta prestižākās trofejas – FIFA eWorld Cup – izcīnīšana.

Otrajā vietā ir Donovans Hants, pazīstams arī kā Tekkz. Viņš sāka spēlēt 16 gadu vecumā, pārspējot visus spēlētājus, lai uzvarētu FUT 18 čempionātā. Viņš ir pazīstams ar savu uzbrūkošo pieeju spēlei un agresīvo aizsardzību. Citi nozīmīgi vārdi ir Nikolass Villba, Šons Springets, Kristofers Holijs un Toms Līss.

Kā spēlēt videospēli?
FIFA eWorld Cup

FIFA eWorld Cup

The FIFA eWorld Cup agrāk tika saukts par FIFA interaktīvo pasaules kausu. Esport turnīru parasti rīko uzņēmuma EA Sports, kas pārstāv spēli, partneri. Pasākums notiek reizi gadā, izmantojot FIFA videospēļu sērijas jaunāko iemiesojumu.

FIFA eWorld Cup ir atklāts kvalifikācijas formāts. Tas ļauj miljoniem spēlētāju no visas pasaules sacensties sākotnējās kvalifikācijas tiešsaistes posmos. Pateicoties tam, FIFA ir ierakstīta Ginesa rekordu grāmatā kā lielākā tiešsaistes e-sporta spēle.

FIFA eWorld Cup vēsture

Atklāšanas pasākums notika tālajā 2004. gadā un ar katru gadu sāka augt. Līdz 2013. gadam tajā tika reģistrēts lielākais spēlētāju skaits, kas nopūšas turnīram — vairāk nekā 2,5 miljoni. PlayStation 4 un Xbox One spēlētāji pirmo reizi sacentās šajā pasākumā 2015. gadā.

Jauno konsoļu integrācija gadu gaitā palīdzēja noturēt diezgan augstu dalībnieku skaitu. 2018. gadā turnīra nosaukums tika mainīts no FIFA Interactive World Cup uz FIFA eWorld Cup.

Pēdējais FIFA eWorld Cup pasākums notika 2019. gadā. Turnīrā uzvarēja Mohammeds Harkouss, kurš spēlēja uz PS4. Pasākums tika atcelts 2020. un 2021. gadā pasauli skāra Covid-19 pandēmijas dēļ. Nākamā pasākuma datumi vēl nav zināmi.

FIFA eWorld Cup
Pasaules kauss esportā

Pasaules kauss esportā

Pasaules kauss esportā tika pārdēvēts par Elektroniskā sporta pasaules konvencija (ESWC). Ikgadējais spēļu čempionāts ir sacensības starp starptautiskiem profesionāliem spēlētājiem no dažām populārākajām videospēlēm. Tas ir skatītākais e-sporta pasākums pasaulē. Uzņēmums, kas atbild par turnīra izveidi, saucas Ligarena. Francijā bāzētais uzņēmums jau labu laiku bija darbojies spēļu nozarē, pirms 2003. gadā izvēlējās palielināt apjomu. Vēlāk ESWC iegādājās aģentūra Oxent, kas specializējas esportā.

Spēles ESWC

Piedāvātās spēles FIFA eWorld Cup turnīros parasti mainās katram turnīram. Ideālā gadījumā parasti tiek rādītas populārākās un konkurētspējīgākās spēles notikuma laikā. Dažas no spēlēm, kas gadu gaitā tika rādītas vairākas reizes, ir FIFA, Counter-Strike, WarCraft, Trackmania Nations, Dota un Call of Duty. Summa, kas tiek piedāvāta kā naudas balva uzvarētājiem, parasti katru gadu atšķiras. Lielākajā daļā gadu četri labākie uzvarētāji saņem balvas.

ESWC visaugstāk novērtētās valstis

Vienkāršākais veids, kā novērtēt valstis, kas jebkad ir piedalījušās ESWC pasākumos, ir pēc to izcīnīto medaļu skaita. Francija ieņem pirmo pozīciju ar 62 medaļām, no kurām 23 ir zelta medaļas.

Otrajā vietā ir ASV ar 13 zelta medaļām un kopā 30. Zviedrija ir tuvu trešajā vietā ar 12 zelta medaļām un kopā 35 medaļām. Piektā ir Polija ar piecām zelta medaļām, trim sudraba medaļām un trīs bronzas medaļām. Tikai 32 no visām valstīm, kas jebkad ir bijušas pārstāvētas turnīrā, ir izcīnījušas vienu vai vairākas medaļas.

ESWC labākie spēlētāji

Labākais ESWC spēlētājs ir Ilyes Satouri, kurš izmanto spēlētāja ID Stephano. Kopā viņš ir laimējis vairāk nekā 34 000 USD. Viņam cieši seko Gžegožs Kominčs, kura kontā ir 32 000 $ laimestu. Maiklam Bignetam, Aleksejam Januševskim un Brūsam Grannekam ir attiecīgi $ 25 333, $ 24 500 un $ 24 000.

Pasaules kauss esportā
Likmes uz FIFA pie pakalpojumu sniedzējiem

Likmes uz FIFA pie pakalpojumu sniedzējiem

FIFA ir viens no populārākajiem e-sporta veidiem pasaulē, par ko liecina to fanu skaits, kas piedalās un skatās FIFA turnīrus un pasākumus. Tādējādi tas piesaista lielu spēlētāju interesi, jo piedāvā daudzas derību iespējas. Tomēr lielākā daļa derību pakalpojumu sniedzēju nevēlas nodrošināt esporta derību tirgus.

Tāpēc spēlētājiem pirms turpināšanas ir jāveic izpēte, lai atrastu vietnes, kas piedāvā FIFA derību tirgus. Viņu izvēlētajām tiešsaistes derību vietnēm ir jābūt ar cienījamu reputāciju, lai novērstu krāpniecības gadījumus. Pēc īstās vietnes atrašanas spēlētājiem ir jāizveido savi derību konti un iemaksāt līdzekļus pirms derību veikšanas. Bonusus var izmantot arī likmju veikšanai.

Nākamais solis ir izdomāt, uz kurām komandām likt likmes un veikt likmju veidus. Ideālā gadījumā der likt uz komandām, kuras ir izrādījušās lieliski sniegušas. Tas jo īpaši attiecas uz komandām, kuras darbojas jau ilgu laiku un ir parādījušas konsekventu sniegumu.

Pareiza likmes veida izvēle ir arī būtiska, lai palielinātu iespējas laimēt. Spēlētājiem ir jābūt diezgan uzmanīgiem, veicot likmes, jo tas dažkārt var būt nedaudz mulsinoši. Tas jo īpaši attiecas uz iesācējiem, kas veic tiešsaistes esporta derības, un gadījumos, kad derību vietne nav lietotājam draudzīga. Pieļautās kļūdas var radīt ievērojamus zaudējumus.

Likmes uz FIFA pie pakalpojumu sniedzējiem
Kādas ir dažas ievērojamas komandas EA Sports FIFA?

Kādas ir dažas ievērojamas komandas EA Sports FIFA?

FIFA 22, jaunākā FIFA videospēļu sērija, ir aprīkota ar daudzām komandām. Tas ietver klubu komandas un starptautiskās komandas. Spēlētāji pat var izveidot savas komandas un nosaukt visus komandas spēlētājus.

Galvenais komandu atšķirības faktors ir sniegums. Dažas komandas darbojas daudz labāk un var dot spēlētājam lielākas izredzes uzvarēt atkarībā no izmantotās spēles taktikas. Komandas parasti tiek vērtētas, lai spēlētājiem būtu vieglāk izvēlēties.

PSG

PSG pašlaik ir FIFA 22. ranga augstākā komanda. Viens no galvenajiem iemesliem bija viena no labākajiem spēlētājiem Lionela Mesi ierašanās. Mesi, Mbapes un Neimara uzbrukuma spēks ir diezgan iespaidīgs. Šī komanda ir lieliska izvēle spēlētājiem, kuri dod priekšroku uzbrūkošam spēles veidam.

Mančestras pilsēta

Manchester City ir otrā visaugstāk novērtētā komanda FIFA 22. Komandā ir pieci spēlētāji, kas ierindoti starp 20 labākajiem spēles spēlētājiem, kas palīdz padarīt komandu diezgan pārāku. Daži no spēlētājiem ir Kevins de Bryuine, Ruben Dias un Raheem Sterling.

Manchester United

Līdzīgi kā Mesi ierašanās PSG, arī Krištianu Ronaldu ierašanās Mančestras United uzlaboja komandu FIFA 22. Viņš ir viens no visu laiku labākajiem spēlētājiem, un viņam ir augsti reitingi šajā spēlē. Pols Pogbā un Bruno Fernandess ir daži no citiem komandas spēlētājiem, kuriem ir arī ievērojami augsti reitingi, kas palīdz ierindot komandu trešajā vietā.

Minhenes Bayern

Spēlētāji, kuriem ļoti patīk gūt vārtus, var ļoti labi pavadīt laiku, spēlējot ar Minhenes Bayern. Iepriekšējā kampaņā komanda demonstrēja produktīvu sniegumu attiecībā uz vārtu skaitu, ko FIFA 22 ņēma vērā, vērtējot komandu. Tajā ir divi spēlētāji, kuru reitings pārsniedz 90 — Lewa un Manuel Neur.

Liverpūle

Liverpūle ir viena no izklaidējošākajām komandām, ko skatīties. Mo Salahs, Sadio Mane un vēl pieci spēlētāji ir starp 20 labākajiem videospēles spēlētājiem. Visu šādu spēlētāju kombinācija ir apburošas datorizētas spēles recepte.

Madrides Real

Madrides Real jau ilgu laiku ir bijusi visaugstāk novērtētā komanda La Liga, un FIFA 22 to uzskatīja. Komanda, visticamāk, būtu novērtējusi daudz augstāk, ja klubu nebūtu pametuši tādi cilvēki kā Rafaels Varāns un Serhio Ramoss.

Citas komandas FIFA 22 ranga pirmajā desmitniekā ir Chelsea, Dortmundes Borussia, Madrides Atletico un Barcelona.

Kādas ir dažas ievērojamas komandas EA Sports FIFA?
Plusi un mīnusi

Plusi un mīnusi

Pros

 • Iespaidīga spēļu pieredze: FIFA ir viena no iespaidīgākajām pieejamajām sporta videospēlēm. Izstrādātāji neatstāj nevienu akmeni neapgrieztu, lai padarītu spēli par aizraujošāko. Labākā grafika, skaņas efekti, augsts kadru nomaiņas ātrums un reālistisks raksturs nodrošina, ka pat spēlētājiem, kuriem ne vienmēr patīk īsts futbols, patiks spēlēt video spēli.
 • Dažādi spēles režīmi: Spēlētāji var pārslēgties starp spēles režīmu un karjeras režīmu, lai izbaudītu spēli dažādos aspektos. Piemēram, karjeras režīms ļauj spēlētājiem īstenot savu sapni par futbola komandas vadīšanu, lai gan tā ir virtuāla. Spēlētāji pat var izmantot viena spēlētāja režīmu.
 • Neaizmirstamākie futbolisti un komandas: Spēle ļauj spēlētājiem atdzīvināt atmiņas par dažiem no spēles lielākajiem spēlētājiem. Tas ir pateicoties jaunajiem FUT varoņiem, kas pievienoti FIFA 22 Ultimate komandai. Tā izmēģināšana vairumam spēlētāju var pastiprināt nostalģiju.
 • Tiešsaistes spēles: FIFA 22 ļauj spēlētājiem izmantot spēli tiešsaistē, kur viņi var atrast lielāku konkurenci. Apmierinātības līmenis, ko sniedz uzvaras spēlēs pret reāliem pretiniekiem, padara spēli vēl izklaidējošāku.

Mīnusi

 • Tas maksā naudu: Acīmredzamākais FIFA trūkums ir tas, ka spēlētājiem tas ir jāiegādājas. Spēlētājiem, iespējams, būs jāveic pirkumi spēlē, lai uzlabotu savu pieredzi. Ir iespēja spēlēt bezmaksas FIFA tiešsaistē, taču parasti tam ir daudz ierobežojumu.
 • Tas nav pieejams daudzās derību vietnēs: FIFA joprojām attīstās esporta pasaulē. Daudzas derību vietnes vēl nepiedāvā esporta derību tirgus. Tas ierobežo spēlētājus no pārāk izvēlīgiem.
Plusi un mīnusi
Kādas ir spēles izredzes?

Kādas ir spēles izredzes?

Likmes, ko piedāvā lielākā daļa derību vietņu, parasti atšķiras atkarībā no spēļu vai notikumu iespējamā iznākuma. Vairumā gadījumu parasti ir zemākas FIFA izredzes spēlētājiem, kuriem statistiski lielāka iespēja uzvarēt savu sasniegumu un citu faktoru dēļ. Izredzes var attiekties uz atsevišķu spēļu vai visu turnīru rezultātiem.

Derību tirgi

Likmes parasti tiek piedāvātas dažādiem derību tirgiem, kas ir gandrīz līdzīgas īstajam futbolam. Visizplatītākie ir paredzēti maču uzvarētājiem. Lai to izdarītu, spēlētājiem tikai jāliek likmes uz to, kura komanda uzvarēs spēli vai spēle beigsies neizšķirti. Šīs likmju veidi ir vienkārši un viegli saprotami.

Likmes var likt arī uz gūstamo vārtu skaitu. Tas var attiekties uz vienu vai abām komandām. Dažādam iespējamo vārtu skaitam tiek piešķirti dažādi koeficienti. Turklāt spēlētāji var likt likmes uz to, kuri spēlētāji gūs vārtus un kurā spēles periodā viņi gūs vārtus.

Likmes uz handikapu ir diezgan izplatītas, kad spēlē nevienmērīgi saskaņotas komandas. Ideālā gadījumā derību nodrošinātājs vājākajai komandai parasti piešķir virtuālu priekšrocību vai virtuālu trūkumu spēcīgākajai komandai. Virtuālā priekšrocība parasti ir gūto vārtu skaita ziņā.

Kādas ir spēles izredzes?
FIFA derību padomi un triki

FIFA derību padomi un triki

Ir vairāki padomi un triki, ko spēlētāji var izmantot, veicot likmes uz FIFA esportu. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka likmēm nekad nav garantijas par pozitīvu iznākumu neatkarīgi no izmantotajiem padomiem un trikiem.

 • Izmantojiet pareizo derību vietni: Spēlētājiem jāsāk ar pareizās derību vietnes atrašanu. Ideālā gadījumā vietnei vajadzētu būt cienījamai un nodrošināt daudzus FIFA derību tirgus e-sporta derību kategorijā.
 • Izvēlieties pareizās likmes: Derību tirgi var radīt neskaidrības, jo īpaši jauniem spēlētājiem. Spēlētājiem ir pilnībā jāizprot likmju veidi, pirms izvēlēties piemērotākās.
 • Izmantojiet pieejamos bonusus: Gandrīz visi tiešsaistes derību vietnes piedāvā bonusus un citi reklāmas piedāvājumi spēlētājiem. Ir svarīgi izmantot šādas priekšrocības. Jaunie spēlētāji var izmantot piedāvājumus, lai uzzinātu, kā likt likmes uz FIFA esports bez iespējamības zaudēt naudu, vienlaikus saglabājot iespēju laimēt.
 • Likt pareizo summu: Dažādi derību veicēji parasti veic dažādas likmes atkarībā no finansiālajām iespējām. Pareizās bankrota pārvaldības stratēģijas atrašana ir galvenais, lai samazinātu zaudējumus.
 • Praktizējiet pašdisciplīnu: Pašdisciplīna ir būtiska, lai nodrošinātu, ka spēlētāji saglabā kontroli pār savām azartspēļu aktivitātēm. Piemēram, spēlētāji nedrīkst likt likmes dzērumā vai nomākti, jo tas var ietekmēt viņu lēmumu pieņemšanas spējas.
FIFA derību padomi un triki