Spēlēt Call of Duty Tiešsaistes -Top 10 Lielākie Laimesti ESportss 2022

Pēdējos gados battle royale spēles ir izrādījušās ļoti populāras eSports derību kopienā. Labs piemērs tam ir FPS Call of Duty: Warzone. To var spēlēt bez maksas un tas ir pieejams dažādās platformās. Tas ietver versijas pašreizējās paaudzes PlayStation un Xbox konsolēs, kā arī personālajos datoros. CoD: Warzone ir daļa no 2019. gada Modern Warfare daļas, nevis ir atsevišķs nosaukums. Tas tika izlaists Modern Warfare satura atjauninājumu 2. sezonas laikā. Tas nozīmē, ka tai varēja piekļūt liela izveidota CoD spēlētāju bāze.

Kopš CoD: Warzone iznākšanas 2020. gadā tas ir pieredzējis ievērojamu servera trafika apjomu. Daudzi eSport profesionāļi šo spēli ir atzinuši par iecienītāko. Rezultātā to ir pievērsusi arī azartspēļu nozare. Spēles izstrādātāji ir Infinity Ward un Raven Software. Pēdējais strādāja tikai, lai ražotu Warzone aukstā kara sadaļu. To publicēja uzņēmums Activision, kas atradās aiz iepriekš veiksmīgiem CoD nosaukumiem.

Kā spēlēt Call of Duty?

Kā spēlēt Call of Duty?

Spēlētāji var izvēlēties no diviem galvenajiem režīmiem: Battle Royale vai Plunder. Pirmajā gadījumā standarta spēlē tiek iekļauts kartē līdz 150 spēlētājiem. Vairāki ierobežota laika posmi atbalsta 200 spēlētājus. Tas nozīmē, ka spēlētājiem būs liela izvēle, kam likt likmes.

Battle Royale

Šis režīms ir līdzīgs daudziem citiem populāras spēles šajā žanrā. Spēlētāji sacenšas viens ar otru kartē, kas nepārtraukti sarūk. Uzvarētājs ir pēdējais spēlētājs/komanda. Ja tiek ievadīta nespēlējama zona, veselībai tiek sabojāta dzeltena gāze.

Gāze izplatās, līdz pēdējie izdzīvojušie ir spiesti iekļūt šaurā kartes daļā. Kad spēlētāji mirst, viņi tiek pārsūtīti uz jaunu režīmu, ko sauc par Gulagu. Tas viņus pret citu nāves spēlē. Uzvarētāji saņem iespēju atgriezties Battle Royale. Sporta derību fani parasti liek likmes uz izdzīvojušo spēlētāju vai komandu.

Izlaupīt

Šajā režīmā komandas strādā kopā, lai meklētu skaidras naudas kaudzes, kas ir izkaisītas pa karti. Izlaupīšanas spēlētāji automātiski atdzimst pēc nāves. Galvenais mērķis ir uzkrāt 1 miljonu dolāru. Kad tas ir sasniegts, sākas virsstundas, un naudas summas tiek reizinātas. Par uzvarētāju tiek pasludināta komanda, kurai izdodas savākt visvairāk naudas, kad pulkstenis beidzas.

Blood Money ir šī režīma variācija, kurā, veicot beigu gājienus, spēlētāji tiks apbalvoti ar papildu naudu. Viņi var arī piedalīties līgumos. Līdz ar CoD: Vanguard izlaišanu iznāca vēl viena variācija. Tas spēlēs iepazīstina ar lidojamām kaujas mašīnām. Šie faktori var ietekmēt likmes izredzes.

Kā spēlēt Call of Duty?
Likmes uz Call of Duty

Likmes uz Call of Duty

Tā kā Warzone ir tik labi izveidots nosaukums eSport spēles nevajadzētu būt grūti atrast derību vietni, kas koncentrējas uz to. Lai to atrastu, lietotājam būs jāpiekļūst eSporta tirgu cilnei. Ja viņi piekļūst plašam tiešsaistes kazino, cilne, visticamāk, būs sporta derību lapā.

Būs informācija par gaidāmajiem mačiem. Lietotāji var izvēlēties, kuram spēlētājam, viņuprāt, ir iespēja laimēt. Parasti 150 no viņiem sacentīsies savā starpā vienā mačā. Precīzs skaitlis var būtiski mainīt izredzes. Ja spēlētāji nezina spēlētāju sasniegumus, viņiem būs neliela iespēja laimēt savu likmi.

Warzone ievēro citu battle royale spēļu standarta formulu. Opcijas priekš e-sporta derību vietnes būs pazīstams ikvienam, kurš ir spēlējis līdzīgus titulus. Lietotāji var izvēlēties spēlētāju, kuru prognozēt kā tiešo uzvarētāju. Alternatīvi, viņi var likt likmes, ka būs starp 3 labākajiem.

Ir arī eSports derību lietotnes iespējas, kas ļauj spēlētājiem likt likmes CoD spēlēs viens pret vienu. Tomēr tā joprojām ir diezgan niša, un spēlētājiem ir jāsaņem uzaicinājums no lietotņu satura veidotājiem. Viens unikāls šīs iespējas aspekts ir tas, ka neprofesionāļi var likt uz savu uzvaru.

Likmes uz Call of Duty
Kāpēc CoD: Warzone ir populāra?

Kāpēc CoD: Warzone ir populāra?

Ir daudz iemeslu, kāpēc miljoniem cilvēku visā pasaulē ir izvēlējušies spēlēt šo spēli. Internets ir piepildīts ar kopienām, kas koncentrējas uz Warzone un liek likmes uz gaidāmajām spēlēm. Warzone bezmaksas un tiešsaistes raksturs ir tā panākumu sastāvdaļa.

Spēle ir diezgan vienkārša un jautri spēlējama. Ja cilvēki vēlas kļūt par profesionāļiem, viņiem ir jāattīsta vairākas prasmes. Ir vairākas stratēģijas, kā palielināt izredzes uzvarēt Warzone turnīrā. Azartspēļu spēlētājiem ir jāraugās gan uz populārām, gan uzlecošām zvaigznēm.

Interneta kopiena

Tā kā spēli izbauda tik daudzi cilvēki visā pasaulē, ap to ir izveidojusies liela interneta kopiena. Tas aptver daudzas sociālo mediju vietnes. Ir apakšreklāmas, kas veltītas īpašiem un nišas Warzone aspektiem. Tas ietver padomus, mēmes un diskusijas par spēļu atjauninājumiem.

Straumēšanas lietotne Twitch ir piepildīta ar kanāliem, kuros spēlētāji var skatīties spēles un atklāt talantīgus spēlētājus. Tā kā ir tik veselīga kopiena, tiešsaistes jaunpienācēji var viegli iemācīties gan spēlēt, gan derēt par šo spēli.

Kāpēc CoD: Warzone ir populāra?
Spēlē Call of Duty tiešsaistē

Spēlē Call of Duty tiešsaistē

Lielākā daļa eSporta tiek spēlēti tikai tiešsaistē, un Warzone nav izņēmums. Galvenā atšķirība ir tā, ka šī spēle pieļauj starpplatformu spēles. Spēlētāji ar Xbox konsolēm var konkurēt ar PlayStation lietotājiem. Spēlēšana tiešsaistē nozīmē arī to, ka spēle tiek regulāri atjaunināta.

Visas kļūdas un problēmas var novērst, pirms spēlētāju skaits samazinās. Turklāt tiek izveidots jauns saturs. Piemēram, tiešsaistes Warzone spēlētāji ir varējuši lejupielādēt jaunas kartes, ieročus, ainas un apvalkus.

Lielākie CoD spēlētāji

Warzone spēlēšana daudziem ir hobijs, taču dažiem cilvēkiem tas izdodas profesionālā līmenī. Ja kāds vēlas kļūt par lielu e-sporta spēlētāju, viņam ir jādara vairākas lietas. Vispirms viņiem vajadzētu zināt Warzone iekšpusi un ārpusi. Jo vairāk viņi spēlēs, jo labāk viņi pilnveidos savas prasmes.

Turnīru un pasākumu apmeklēšana paaugstinās viņu atpazīstamību. Daudzi no e-sporta atpazīstamākajiem vārdiem velta lielu laika daļu, lai spēlētu izvēlēto spēli. Ja viņi kļūs pietiekami labi pazīstami, viņi sāks parādīties sporta derību tirgos.

Kāpēc spēli mīl spēlētāji?

Warzone standarta versija ir bezmaksas. Tāpēc cilvēki no dažādām ekonomiskām vidēm to var baudīt. Tas nav pirmais kaujas karaļa tituls, kas kļuvis populārs. Fortnite piedāvāja līdzīgu spēles veidu. Tomēr Warzone ir mazāk karikatūras variants. CoD sērija ir labi pazīstama ar savu reālistisku konfliktu attēlojumu.

Spēlētāji var izbaudīt šo uzvarošo estētiku spēles režīmā, kas veicina uzmanīgumu, stratēģiju un pastāvīgu problēmu risināšanu. Tā kā Warzone karšu skaits ir ierobežots, var pieņemt, ka tās atkārtošanās laika gaitā kļūst garlaicīga. Tomēr cilvēki turpina to baudīt neatkarīgi no tā.

Kā spēlēt spēli?

Esport spēlētājiem, kuri vēlas iegūt iespēju uzvarēt, būs jāveic vairāki uzdevumi. Ir svarīgi vispirms pārbaudīt karti, kurā viņi iekritīs. Izpletni ir iespējams vairākas reizes uzsist un sagriezt, lai atrastu drošu nolaišanas zonu. Spēlētājiem ir jānoglabā nauda, pirms viņus nogalina ienaidnieks. Tā uzkrāšana nekad nav izdevīga iespēja. Turklāt, ja viņi strādā kā daļa no komandas, ir prātīgi dalīt resursus.

Spēles lielākie spēlētāji un komandas

Ja spēlētāji vēlas veikt uzvarošu Warzone likmi, ir svarīgi, lai viņi iepazītos ar veiksmīgākajiem spēlētājiem un komandām. Tas var mainīties diezgan bieži. Liels skaits no viņiem sevi demonstrē lietotnē Twitch. Ir noderīgi lasīt iknedēļas atjauninājumus par to, kurš ir pārsniedzis iknedēļas Warzone turnīrus. Spēlētāji var arī meklēt uzlecošās zvaigznes. Likmes uz tām ir ideāli piemērotas ikvienam, kurš meklē labas izredzes.

Spēlē Call of Duty tiešsaistē
Vai ir Call of Duty čempionāts?

Vai ir Call of Duty čempionāts?

Call of Duty League tika dibināta tikai 2020. gadā. Neskatoties uz to, tai ir izdevies iegūt ievērojamu azartspēļu sabiedrības uzmanību. Turnīrā dominē komandas no ASV. Pirmajā trijniekā bija OpTic Texas (agrāk Dalasas impērija), Atlanta FaZe un OpTic Chicago (agrāk Chicago Huntsmen).

Ja spēlētāji vēlas saprast, kuri Warzone spēlētāji ir lielākie, viņi var pārbaudīt jaunākos Power Rankings. Piemēram, 2021. gada augustā pieci veiksmīgākie bija Supervan, Fifakill, Biffle, Jukeyz un Tommey. Šie spēlētāji var ne vienmēr piedalīties pašā CoD līgā, taču ir zināma pārklāšanās.

Lai gan ASV veido lielāko daļu uzvarētāju komandu, ir vairāki pretendenti no Apvienotās Karalistes, Kanādas un Francijas. Turklāt atsevišķi spēlētāji uzskatīja par pasaules līmeņa krusu no Krievijas, Spānijas, Turcijas, Ķīnas un Vācijas. Līgas vadītāji bieži meklē jaunas zvaigznes, lai pieteiktos. Viņi var izvēlēties cilvēkus, kuri solo konkursos kļuvuši par profesionāļiem. Šo personu reitingi parasti ir balstīti uz to, cik daudz viņi ir nopelnījuši notikumu laimestos.

Kas ir Call of Duty League?

Pasaules kausa izcīņas e-sporta versija darbojas tāpat kā tās reālās pasaules versijas. Elites spēlētāju komandas sacenšas savā starpā, lai iegūtu galveno balvu. Tas parasti ir skaidras naudas veidā. Piemēram, 2021. gada lielajās programmās Call of Duty League balva bija 1 200 000 USD.

Lai gan iepriekšējos pasaules eSporta turnīros tos uzskatīja par nišu, nesen tie ir iekļuvuši galvenajā virzienā. Savu lomu tajā spēlēja azartspēles. Mencas derību fani ir atzinuši, ka derību veikšana šajos notikumos ir jautra un vienkārša. Arī galvenie sponsori ir veicinājuši turnīru popularitāti. Sniedzot augstvērtīgas balvas uzvarētājkomandām, viņi ir palielinājuši to elites raksturu.

Pasaules kauss e-sportā ir strukturēts sezonas formā. CoD one ir pieci posmi, kuros komandas spēlē spēles trīs nedēļu laikā. Tas ļauj spēlētājiem izpētīt labākos spēlētājus, gatavojoties finālam. Katrā lielajā turnīrā piedalās 12 komandas. Balvu fonds ir plaši sadalīts. Pat ja komanda izslēgšanas spēlēs ieņem 8. vietu, tā joprojām var iegūt $25 000. Šī iemesla dēļ Pasaules kauss piesaista pieredzējušus profesionāļus.

CoD: Warzone Pasaules kausa derības

CoD wagers warzone ir milzīgs tirgus. Iesācēji var justies satriekti un apmulsuši par visām iespējām. Labi zināma turnīra, piemēram, CoD League, izvēle ir ideāli piemērota šiem spēlētājiem. Viņi var likt likmes uz dažiem no lielākajiem Warzone spēlētājiem pasaulē. Jāpiebilst, ka šī spēle patiesībā ir daļa no CoD: Modern Warfare. Rezultātā ar šo nosaukumu var atrast sporta totalizatora iespējas.

Tā kā eSportu sāk uztvert nopietnāk, šķiet, ka pieaugs to tiešsaistes kazino skaits, kas piedāvā likmes uz Warzone. Atbilstību raksturu ietekmēs arī jauni satura atjauninājumi. Piemēram, Call of Duty Black Ops: Cold War izlaišanai ir bijusi liela ietekme uz CoD League spēlētajiem spēles režīmiem.

Godīgas spēles problēmas

Spēlētāji, protams, būs nobažījušies, ka spēles, uz kurām viņi veic likmes, tiek vadītas godīgi. Cienījamās sporta totalizatora vietnes arī šo problēmu uztver nopietni. Call of Duty League var spēlēt tikai, izmantojot datoru. Arī kontrolieris ir iepriekš jāapstiprina. Mači notiek kontrolētā digitālā vidē, kur katra komanda sāk vienmērīgi. Tas palīdz novērst spēļu rezultātu pasūtīšanu.

Pretendentiem ir pieejami ierobežojumi kartēm, spēļu režīmiem un ieročiem. Viņiem ir jāievēro stingri noteikumi. Regulējums ir svarīgs eSport derību aspekts.

Vai ir Call of Duty čempionāts?
Derības uz CoD: Warzone pakalpojumu sniedzēji

Derības uz CoD: Warzone pakalpojumu sniedzēji

Agrāk bija diezgan grūti atrast vietni, kas ļautu lietotājiem likt likmes uz videospēļu notikumiem. Par laimi, tas mainās, jo eSports kļūst arvien populārāks. Šāda veida likmēm ir daudz pakalpojumu sniedzēju. Vienkāršākais veids, kā noteikt, vai uzņēmums specializējas šajā tirgū, ir atvērt savu sporta totalizatoru lapu. Ja ir eSport sadaļa, tās būs labas ziņas.

Tomēr būs vēl grūtāk atrast pakalpojumu sniedzēju īpaši Warzone. Neskatoties uz tās popularitāti, spēle ir vairāk niša azartspēļu pasaulē, salīdzinot ar Fortnite vai FIFA. Labākajā eSport derību vietnē būs plašs titulu katalogs, uz kuru var likt likmes. Spēlētājiem būs vairāk veiksmes, ja viņi gaidīs globālus turnīrus, kuros būs īpaši Warzone. CoD derību vietnes nav tik grūti atrast, jo tā ir labi zināma spēle, uz kuru var likt likmes.

Ja cilvēkiem joprojām ir grūtības atrast tirgu no tradicionālajām azartspēļu iestādēm, pastāv alternatīva iespēja. Viņi varētu meklēt eSport specifiskas derību vietnes. Tā kā šīs organizācijas koncentrējas tikai uz spēlēm, tās nodrošinās lielāku skaitu nosaukumu. Warzone var būt viens no tiem.

Derības uz CoD: Warzone pakalpojumu sniedzēji
Sekojiet labākajām CoD: Warzone komandām un veiciet likmi precīzi

Sekojiet labākajām CoD: Warzone komandām un veiciet likmi precīzi

Jo parasti ir 12 pro komandas sacenšoties turnīrā svarīgi ir iepazīt katru. To darot, spēlmanis varēs saprast, kurš, visticamāk, uzvarēs. Jo vairāk cilvēks pēta komandas, jo precīzāka, visticamāk, būs viņa likme.

Persona, kas veic derības, var vēlēties analizēt katras komandas stiprās un vājās puses, kas iekļūst izslēgšanas spēlēs. Ja viņiem ir jāveic papildu izpēte, spēļu straumēšanas vietnes ir noderīgas. Spēlētājs var sekot atsevišķiem spēlētājiem, lai labāk izprastu viņu sasniegumus.

Savu lomu spēlēs arī scenāriji, ar kuriem viņi saskarsies turnīrā. Dažas komandas plaukst tikai vienā noteiktā kartē un spēles režīmā. Veicot Call of Duty likmi, ir jāņem vērā precīzs spēles raundu raksturs.

Ko meklēt komandā

Pat ja Warzone čempionu grupai ir uzvaras vēsture, tas nenozīmē, ka likmes ir drošas. Viņu spēles stila detaļām būs ietekme. Spēlētājam vispirms vajadzētu noskatīties vecu komandas, kuras viņš ir ieinteresēts likt likmes, spēles, lai uzvarētu. Komanda ir jāparāda vairākas galvenās iezīmes. Katram Warzone dalībniekam būs īpaša loma, kas spēlē viņa stiprās puses. Daži ir agresīvi, savukārt citi ir taktiskāki. Galvenais ir tas, ka indivīdi labi sadarbojas kā kolektīvs.

Labākie spēlētāji atlaidīs tikai tad, ja būs pārliecināti par izkrišanu. Kad notiek garām, tas mēdz brīdināt ienaidniekus. Ja komandām ir zems precizitātes/sitienu reitings, tad derības uz tām būs risks.

Papildus ieroču zināšanām pārāka komanda zinās labākās vietas, kur piezemēties spēles sākumā. Tur jau būs spēles plāns, pie kā turēsies. Šī iemesla dēļ profesionāļi pavada daudzas stundas, iepazīstoties ar Warzone kartēm.

Ievērojamas komandas, uz kurām likt likmes

Papildus iepriekš minētajiem CoD līgas pretendentiem ir vairākas augsta ranga komandas, kas plaukst arī citās Warzone sacensībās. Problēma ar labāko noskaidrošanu ir tā, ka komandas regulāri maina sastāvus. Tāpēc ir lietderīgi ievērojamību balstīt uz ilgtermiņa progresu.

No 2020. gada marta līdz 2021. gada novembrim notika 275 Warzone turnīri. Komandas tika sadalītas balvu fondā vairāk nekā $8 000 000 apmērā. Pieci lielākie pelnītāji šajā laikā bija: 100 Thieves, NRG Esports, FaZe Clan un New York Subliners. Ja kāda no šīm grupām sacenšas ar zemāku vietu, tai būs liela varbūtība uzvarēt. Tas padara tos par diezgan drošu likmi.

Sekojiet labākajām CoD: Warzone komandām un veiciet likmi precīzi
Plusi un mīnusi ar Call of Duty derībām

Plusi un mīnusi ar Call of Duty derībām

Lai gan daudzi cilvēki izvēlas likt likmes uz Call of Duty spēlēm, tas nav piemērots visiem. Lai noteiktu, vai tas ir ideāls eSports, spēlētājam ir jāņem vērā visi pozitīvie un negatīvie aspekti.

Pros

  • Katrā spēlē ir aptuveni 150 spēlētāji, kas sniedz spēlētājiem daudz izvēles.
  • Spēles noteikumi ir diezgan viegli saprotami un apgūstami.
  • Labākie spēlētāji piedalās regulāros turnīros, padarot vienkāršāku iespējamo uzvarētāju sašaurināšanu.
  • Warzone ir ļoti izklaidējoša spēle. Daži cilvēki spēles skatās tikai izklaides nolūkos.
  • Pirms lielajām Warzone sacensībām plašsaziņas līdzekļos ir daudz ažiotāžu. Izlasot publikācijas par viņiem, spēlmaņi pirms likmes izdarīšanas sniegs papildu ieskatu.

Mīnusi

  • Lai gan mači ir izklaidējoši, tie var būt arī neparedzami, padarot likmes mazāk drošas nekā citos eSportos.
  • Internets ir piepildīts ar Warzone kopienām, taču var būt grūti atrast vietnes, kurās tas tiek piedāvāts viņu sporta totalizatora tirgos.
  • Ja spēlētāji vēlas skatīties spēli tiešraidē, viņiem tas būs jāstraumē tiešsaistē. Reti kad Warzone sacensības tiek pārraidītas televīzijā.
  • CoD sērija regulāri izlaiž jaunas spēles. Tas padara Warzone turpmāko ilgmūžību neskaidru. Spēlētāji un spēlmaņi galu galā var pievērst uzmanību citai CoD spēlei.
Plusi un mīnusi ar Call of Duty derībām
Izpratne par CoD derību izredzēm

Izpratne par CoD derību izredzēm

Esport derību izredzes par Warzone tiks balstīta uz vairākiem faktoriem. Dažiem cilvēkiem patīk likt diezgan vienkāršas likmes, piemēram, paredzēt spēles kopējo uzvarētāju. Tomēr Warzone izredzes var mainīt, ja tās ir precīzākas. Piemēram, viņi varētu paredzēt, kādu punktu skaitu uzvarētājs uzkrāj. Tā kā laupīšanas režīms ietver virtuālās naudas iekasēšanu, likme varētu koncentrēties uz kopējo summu.

Kartei var būt liela nozīme, mainot likmes CoD izredzes. Daudzos gadījumos pakalpojumu sniedzējs lietotājiem piedāvās uz kartēm balstītas likmes. Ja lietotājs paredz, ka komanda A uzvarēs, viņš var precizēt likmi, uzminot karšu skaitu, kurās komanda B zaudēs. Alternatīvi prognoze varētu būt kāda konkrēta kartes komanda A uzvarēs.

Handikapi ir populāri e-sporta azartspēļu pasaulē. Bukmeikers noteiks šo handikapu. Izplatīts piemērs ir, kad pretinieku komandai ir 1 kartes pārsvars. Lietotājam ir jāizlemj, vai komanda joprojām uzvarēs pat tad, ja tā būs neizdevīgākā situācijā. Šāda veida likmēm mēdz būt vilinošas izredzes, taču tās vairāk rada risku.

Izpratne par CoD derību izredzēm
Derību padomi un triki

Derību padomi un triki

Lielākā priekšrocība, kas var būt spēlmanim, ir zināšanas. Ja viņi iepriekš izpētīs katru komandu un spēlētāju, viņiem būs daudz labāk izvēlēties uzvarētāju. Internets ir piepildīts ar šo informāciju, tāpēc izpētei nevajadzētu būt pārāk sarežģītai. Ir arī prātīgi palikt aktīvam Warzone tiešsaistes kopienā. Tas palīdz cilvēkiem saprast neparedzētus faktorus, kas var ietekmēt likmi.

Derību entuziastiem ir arī laba ideja pašiem spēlēt spēli. Nav labāka veida, kā gūt ieskatu izaicinājumos, ar kuriem saskaras Warzone spēlētāji. Regulāri spēlētāji var būt informēti par spēļu atjauninājumiem, piemēram, jaunām kartēm, ieročiem un mērķiem. Zināt par tiem ir ļoti noderīgi.

Warzone spēles ir diezgan vienkāršas. Profesionāli spēlētāji ar vislabāko ieroču izvēli mēdz uzvarēt. Bieži vien tie ir ar labu bojājumu, attāluma un atsitiena līdzsvaru. Regulāri tiek novēroti čempioni, kuri izmanto SMG un AR. H

Tomēr ir zināms, ka CoD izstrādātāji laiku pa laikam maina ieroču statistiku. Tas liks komandām izdomāt jaunu taktiku. Spēlētājiem ir jāzina, kad šīs izmaiņas notiek, lai viņi neizdarītu neinformētu likmi.

Derību padomi un triki