Spēlēt E-sports Tiešsaistes -Top 29 Lielākie Laimesti ESportss 2022

Šajā e-sporta derību ceļvedī ir sniegta informācija par visu, kas derību slēdzējiem jāzina par tēmu, labākajām e-sporta derību vietnēm un daudz ko citu. Nav šaubu, ka eSports ir viena no nozarēm, kas turpināja attīstīties pat pandēmijas laikā. Jaunākās Statista prognozes liecina, ka 2021. gada eSporta tirgus apjoms tiek novērtēts nedaudz vairāk par 1,08 miljardiem USD, kas ir gandrīz 50% pieaugums salīdzinājumā ar 2020. gadu.

Arī eSporta derību nozare ir strauji augusi. Tā kā visas tradicionālās tiešraides spēles tika apturētas pandēmijas pašā kulminācijā, eSports kļuva par fanu iecienītāko, jo atšķirībā no virtuālajiem sporta veidiem, kas līdz tam laikam bija vienīgā iespēja, tam ir cilvēcisks pieskāriens.

Spēlēt E-sports Tiešsaistes -Top 29 Lielākie Laimesti ESportss 2022
E-sporta derību vēstureE-sporta derību veidiE-sporta derību padomiAtbildīga spēle

Šajā CS: GO derību ceļvedī derību slēdzēji var atrast visu, kas viņiem jāzina par derībām pirmās personas šāvēja videospēlē. Neatkarīgi no tā, vai tā ir spēle un noteikumi, vai derību tirgi un izredzes, šī lapa stāsta par visu. Nav šaubu, ka eSports derības pārņem. 

Rādīt vairāk...

Dota 2 ir viena no tām videospēlēm ar ievērojamu sekotāju skaitu. Šodien (no 2021. gada) miljoniem spēlētāju visā pasaulē sazinās viens ar otru, lai iegūtu godīgu spēles daļu. Faktiski šo spēli katru mēnesi spēlē vismaz 10 miljoni cilvēku. Spēlē ir daudz turnīru un līgu, kurās spēlētāji var sacensties. 

Rādīt vairāk...

League of Legends (LoL) ir kļuvusi par vienu no populārākajām spēlēm spēļu vēsturē, un miljoniem cilvēku katru dienu spēlē stundām ilgi. Tā ir vairāku spēlētāju tiešsaistes kaujas arēna (MOBA), ko Riot Games izlaida 2009. gadā. Pirms četriem gadiem tā tika integrēta kā eSports Pasaules kiberspēļu programmā. 

Rādīt vairāk...

Valorant esports derības ir viena no nozīmīgākajām lietām, kas notiek esporta derību jomā. Šajā rokasgrāmatā uzziniet visu, kas ir jāzina par derībām par šo salīdzinoši jauno spēli, kas konkurē ar tādām spēlēm kā Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) un Fortnite gan esporta, gan derību jomā.

Rādīt vairāk...

Daudzas populārākās esport spēles ir no diezgan nesenām franšīzēm. Tomēr Mortal Kombat sērija ir atšķirīga, jo sacensību turnīri ir notikuši kopš 90. gadu beigām. Tas nozīmē, ka tas ir pirms paša interneta sporta azartspēļu koncepcijas. Lai gan vēlākās Mortal Kombat daļas ir uzlabojušas grafiku un spēli, galvenie elementi ir palikuši nemainīgi kopš pirmās spēles izlaišanas 1992. gadā. Spēlētāji kontrolē varoni, kuram jācīnās pret ienaidniekiem 1 pret 1 spēlēs. Kad spēlētājam vai ienaidniekam ir pietiekami daudz veselības, viņus var nogalināt ar beigu gājienu.

Rādīt vairāk...

Pēdējos gados battle royale spēles ir izrādījušās ļoti populāras eSports derību kopienā. Labs piemērs tam ir FPS Call of Duty: Warzone. To var spēlēt bez maksas un tas ir pieejams dažādās platformās. Tas ietver versijas pašreizējās paaudzes PlayStation un Xbox konsolēs, kā arī personālajos datoros. CoD: Warzone ir daļa no 2019. gada Modern Warfare daļas, nevis ir atsevišķs nosaukums. Tas tika izlaists Modern Warfare satura atjauninājumu 2. sezonas laikā. Tas nozīmē, ka tai varēja piekļūt liela izveidota CoD spēlētāju bāze.

Rādīt vairāk...

Visā pasaulē populārais StarCraft II (SC II) izaicina spēlētājus izmantot reāllaika stratēģiju, lai pārspētu konkurentus dažos no pasaules populārākajiem esporta turnīriem. Kopš tā izlaišanas 2010. gadā, SC II turpina piedzīvot milzīgu popularitāti. Pat tad, ja labākās spēles, piemēram, Dota 2 un League of Legends, ir ieguvušas augstāko vietu esporta sacensībās, StarCraft II joprojām piesaista milzīgu sekotāju skaitu.

Rādīt vairāk...

Pirms vairākiem gadiem Ubisoft publicētā Tom Clancy's Rainbow Six Siege pašlaik ir augsta ranga esporta spēļu kategorijā. Lielākā daļa cilvēku atsaucas uz šo pirmās personas šāvēja (FPS) videospēli, kuru Ubisoft Montreal izlaida 2015. gadā, kā R6. Sākotnēji tā bija pieejama Xbox One, Microsoft Windows un PlayStation 4. Dažus gadus vēlāk, 2020. gada decembrī, tika izlaista jaunināta Rainbow Six versija, kas spēlējama Xbox Series X/S un PlayStation 5, padarot šo spēli pieejamu lielākam skaitam FPS. fani visā pasaulē. 

Rādīt vairāk...

Age of Empires

E-sporta derību vēsture

E-sporta derību vēsture

E-sporta pirmsākumi meklējami 1971. gadā, kad starpdisciplināri studenti piedalījās senā Spacewar spēlē. Lai gan tas pats par sevi nebija eSports, tas pavēra ceļu pirmajam sacensību spēļu pasākumam — 1980. gada Space Invaders čempionātam.

Taču derību jomā eSporta derības kļuva par realitāti tikai pagājušās desmitgades sākumā. Tas bija laikā, kad eSports sāka rīkot tiešsaistes vairāku spēlētāju turnīrus. Tātad derības varēja parādīties azartspēļu ainā agrāk. Tomēr pastāvēja bažas, ka lielākā daļa spēlētāju, kuriem patika eSports, bija jaunāki par 18 gadiem, kas nozīmē, ka viņiem nebija atļauts spēlēt azartspēles. Kas vēl? eSports bija ļoti neregulēts, tāpēc radīsies problēmas ar spēļu takelāžu.

Taču līdz ar eSporta komandu popularizēšanu lietas pagriezās citādāk. Pirmkārt, eSports kļuva populārāks, piesaistot pat pieaugušos, kuriem bija likumīgi atļauts veikt likmes. Pēc tam sekoja milzīgi sponsorēšanas darījumi un milzīgs skatītāju skaits, kas pacēla eSportu uz nākamo līmeni.

ESports ir sacensību spēle, kurā profesionāliem spēlētājiem ir līgumi un lielas algas, tāpat kā tradicionālajiem profesionāliem sportistiem. Ir daudz labāko turnīru, kas piesaista miljoniem dolāru naudas balvas.

No otras puses, bukmeikeri ir izmantojuši arvien pieaugošo pieprasījumu pēc e-sporta derību tirgiem. Operatori steidz piedāvāt spēlētājiem jaunākos eSporta tirgus, lai papildinātu virtuālās spēles, kurām trūkst cilvēka pieskāriena.

No visiem rādītājiem eSporta derības ir viena no visstraujāk augošajām kategorijām visā tiešsaistes azartspēļu nozarē.

Saskaņā ar jaunākajiem skaitļiem sagaidāms, ka e-sporta derību tirgus apjoms līdz 2027. gadam sasniegs 205 miljardus ASV dolāru. Interesanti, ka 2020. gadā bija vairāk nekā 6,5 miljoni e-sporta derību slēdzēju. Protams, e-sporta derību slēdzēju skaits ir pieaudzis tagad, kad eSports kļūst par labāko jaunākais bērns sporta derību pasaulē.

E-sporta derību vēsture
E-sporta derību veidi

E-sporta derību veidi

Spēlētājiem, kurus interesē eSporta derības, pamatprincipi ietver izpratni par dažādiem eSporta derību veidiem.

eSports aug pirmajā tempā. Bet tad pieejamās spēles nosaka žanra popularitāte pašreizējā eSporta ainā. Zemāk ir saraksts ar populārajiem eSporta žanriem, uz kuriem derību slēdzēji var likt likmes, un, kas ir svarīgi, populārākās eSporta spēles un lielākās sacensības katrā žanrā.

MOBA eSports

MOBA, kas pazīstama arī kā vairāku spēlētāju tiešsaistes kaujas arēnas spēles, ir stratēģijas videospēle. Populārākās MOBA spēles, uz kurām var likt likmes, ir League of Legends (LOL) un DOTA 2. Nozīmīgākie MOBA notikumi ir The International, DOTA 2 lielākais turnīrs un League of Legends Pasaules čempionāts.

FPS eSports

Pirmās personas šāvēja spēles ietver cīņu no pirmās personas perspektīvas. Populārākās eSports spēles, uz kurām var likt likmes FPS kategorijā, ir Counter-Strike: Global Offensive, Battlefield V, Valorant, Call of Duty un Rainbow Six Siege. Lielākie FPS eSports turnīri ietver CS: GO Major Championships un Siege's Six Invitational.

Battle Royale eSports

Battle royale videospēlēs piedalās daudzi spēlētāji pēdējā spēlē. Slavenākās battle royale spēles ietver Fortnite un Apex Legends. Tomēr, runājot par lielākajiem turnīriem, ir Fortnite Pasaules kauss un Apex Legends Global Series.

Sporta simulācijas eSports

Kā norāda nosaukums, tie atdarina reālus sporta veidus, piemēram, futbolu, basketbolu, hokeju utt. Populārākās e-sporta spēles, uz kurām var likt likmes sporta simulācijas žanrā, ir FIFA21, Madden, NBA2K, eFootball (agrāk PES) utt.

RTS eSports

RTS eSports, kas pazīstams arī kā reāllaika stratēģijas spēles, ir arī populārs. Labākās spēles, uz kurām var likt likmes šajā kategorijā, ir StarCraft un WarCraft. Runājot par turnīriem, lielākais ir WCS Global Finals.

E-sporta derību veidi
E-sporta derību padomi

E-sporta derību padomi

Ir daži padomi spēlētājiem, kuri ir iesācēji eSporta jomā, lai palīdzētu viņiem sākt darbu.

Pirmā runa ir par bukmeikeru izvēli. Pirmkārt, ne visās sporta derību vietnēs ir e-sporta derību tirgi. Tātad, pēc dažu eSporta derību vietņu atrašanas spēlētājiem ir jāpārbauda, vai viņiem ir konkrētā e-sporta spēle, uz kuru viņi vēlas veikt likmes. Citi apsvērumi ietver licencēšanu un noteikumus, banku iespējas, vietnes lietojamību un veicināšanas pasākumus.

Vēl viens padoms; derību slēdzējiem jāiepazīstas ar to e-sporta spēļu noteikumiem un spēles gaitu, uz kurām viņi vēlas likt likmes. Daudzi derību veicēji pieļauj kļūdu, liekot likmes uz spēlēm, kuras viņi gandrīz nesaprot. Noteikumiem un noteikumiem, derību tirgiem un derību koeficientiem ir jābūt visiem derību slēdzēju rokas stiepiena attālumā.

Treškārt, spēlētājiem vajadzētu sekot līdzi jaunākajiem sasniegumiem e-sporta spēlē, uz kuru viņi liek likmes. Uzziniet, kuras ir šī brīža labākās komandas League of Legends, Fortnite, Rainbow Six Siege, CS: GO vai jebkurā citā eSportā. Protams, nozīme ir arī komandu nesenajam skrējienam.

Visbeidzot, runājot par sporta simulācijas spēlēm, akli nedariet likmes, pamatojoties uz komandu, kurā spēlē profesionāls spēlētājs. eSportā runa nav par komandas izcilību, kuru spēlētājs izmanto reālajā pasaulē. Tā vietā FIFA vai PES spēles iznākumu eSportā nosaka profesionāla spēlētāja prasmju līmenis.

E-sporta derību padomi
Atbildīga spēle

Atbildīga spēle

eSporta derības sniedz visu jautrību neatkarīgi no tā, vai spēlētājs ir eSporta entuziasts vai vienkārši ikdienišķs sporta derību entuziasts. Bet tad atbildīgām azartspēlēm vienmēr vajadzētu būt būtiskai. Tāpat kā videospēles, derības par e-sportu var radīt lielu atkarību. Spēlētājiem vienmēr jāievēro atbildīgi azartspēļu noteikumi.

Pirmajā vietā atbildīgu azartspēļu noteikumu sarakstā e-sporta derībām nevajadzētu aizstāt skolu vai darbu. Nākamā būtiskā lieta, kas spēlētājiem būtu jāatceras, ir noteikt budžetu eSporta derībām un stingri ievērot to. Svarīgi, ka viņiem būtu jāzina, kad atmest; nekad nemēģiniet dzīties pēc zaudējumiem.

Atbildīga spēle

Jaunākās ziņas

Team Liquid — komanda, kas jāpārspēj esportā
2022-05-05

Team Liquid — komanda, kas jāpārspēj esportā

Komandas šķidrums noteikti gatavojas vēl vairāk izlocīt muskuļus, cenšoties nostiprināt savu pozīciju kā veiksmīgākā e-sporta komanda. Kopš tiešsaistes eSporta derību uzplaukuma šī ir bijusi viena no labākajām e-sporta komandām, uz kuru var likt likmes. Pateicoties augstākās klases ērtībām un bagātīgajam talantu pulkam, Team Liquid esport dominēšana ir šeit, lai paliktu.

FIFA eWorld Cup 2022 e-sporta derību ceļvedis
2022-04-28

FIFA eWorld Cup 2022 e-sporta derību ceļvedis

Viens no šī gada ļoti gaidītajiem eSporta notikumiem ir FIFA eWorld Cup 2022, prestižākais FIFA eSporta turnīrs. Jā, ir daudzi citi FIFA turnīri, uz kuriem var likt likmes, taču tie nepiesaista to ietekmi, ko sniedz FIFA eWorld Cup. Šajā rakstā spēlētāji var uzzināt visu, kas ir jāzina par šo gaidāmo turnīru.

Leo Vegas pārņem Esports derības
2022-04-21

Leo Vegas pārņem Esports derības

Nav šaubu, ka Leo Vegas šodien ir viens no labākajiem tiešsaistes kazino. Zviedru uzņēmums ir pazīstams ar savu fantastisko kazino spēļu portfeli, pateicoties plašajam kazino programmatūras piegādātāju tīklam. Tātad, neatkarīgi no tā, vai tās ir jaunākās tiešsaistes kazino spēles vai autentiskās dzīvā dīleru spēles, Leo Vegas piedāvā visu.

Labākās esporta spēles Mr. Green 2022. gadā
2022-04-14

Labākās esporta spēles Mr. Green 2022. gadā

Lai gan Grīna kungs sāka darboties kā kazino, tas ir kļuvis par vienas pieturas azartspēļu centru. Papildus kazino spēlēm šajā vietnē ir sporta derību tirgi, kas aptver tradicionālos un virtuālos sporta veidus. Mr Grīns ir arī starp labākajām e-sporta derību vietnēm 2022. gadā.