Likmju koeficienti

Tā kā esporta spēles kļūst populāras, spēlētājiem ir jāsaprot, kā likt likmes uz dažādām komandām. Tomēr veiksmīgas derības būtu iespējamas tikai tad, ja viņi zina dažus esporta derību padomus. Viens no vissvarīgākajiem padomiem ir saprast, kā darbojas esporta derību koeficienti.

Esports derību koeficienti palīdz labāk noteikt notikumus, kuriem ir liela varbūtība. Šeit jums ir divas spēles ar diviem iespējamiem notikumiem pēc spēlēšanas. Lieta tāda, ka viena komanda uzvarēs, bet otra zaudēs. Lai gan abas komandas var uzvarēt mačā, ir vienai, kurai ir lielāka iespēja uzvarēt. Lai aprēķinātu izredzes, Esports bukmeikeri izmanto dažādus faktorus, piemēram, komandu vēsturi, formu, pieejamos varoņus.

Tomēr noteikti izpētiet vairākus e-sporta likmju padomus, lai uzzinātu, kā izmantot koeficientus veiksmīgu likmju veikšanai. Ja iespējams, apmeklējiet citas esporta derību vietnes, lai uzzinātu, kādas likmes tās ir piešķīrušas komandām, kuras jūs interesē.

Iepirkšanās rindā palīdzēs jums uzzināt, ko citi bukmeikeri prognozē par spēli, un jūs varat izmantot šo informāciju, lai veiktu veiksmīgas likmes. Varat arī meklēt tiešsaistes veikalu esporta derību vietnes kas piedāvās vislabākās izmaksas, ja uzvarēsit. Tagad uzzināsim, kā darbojas esports derību koeficienti.

Esports derību koeficienti izskaidrotieSporta izredžu veidiKā lasīt eSporta izredzesKā darbojas dažādie eSporta koeficienti
Esports derību koeficienti izskaidroti

Esports derību koeficienti izskaidroti

Kā darbojas eSporta derību koeficienti?

Veicot derības uz e-sporta spēlēm, izredzes var palīdzēt iegūt noderīgu informāciju. Likmju likmes balstās uz varbūtību, lai noteiktu, kura komanda, visticamāk, uzvarēs. Ja izredzes ir labvēlīgas konkrētas komandas iznākumam, komandai ir liela varbūtība uzvarēt. No otras puses, ja izredzes nedod priekšroku komandas iznākumam, komandai ir maza iespēja uzvarēt.

Piemēram, mēs varam izmantot skaitļus, lai noteiktu komandas uzvaras iespējamību. Pieņemsim, ka jums ir divas komandas A un B, kur A komandai ir 1/2, bet komandai B ir 2/1. Veicot derības, jūs zināt, ka A komandai ir lielāka iespēja uzvarēt nekā komandai B. Komandai A ir 66,7% iespējamība uzvarēt, bet komandai B ir 33,3%. Tomēr izredzes lielā mērā ietekmēs summu, ko laimēsiet, veicot likmi, ka uzvarēs konkrēta komanda.

Bukmeikeri izmanto derību slēdzējus, kuri īpaši neinteresējas par to, kā koeficienti palīdz noteikt varbūtību. Jūsu iecienītākā komanda varētu būt zemākā komanda, tāpēc derības uz viņu uzvaru būtu bukmeikeru priekšrocība. Izredzes ir tādas, ka jūsu komandai ir liela iespēja zaudēt, nevis uzvarēt. Mēs tālāk apspriedīsim, kā lasīt un saprast izredzes, lai jūs varētu saprātīgi likt likmes.

Esports derību koeficienti izskaidroti
eSporta izredžu veidi

eSporta izredžu veidi

Kad pievienosities eSports derību vietnēm, jūs, iespējams, saskarsities ar koeficientiem, kas tiek parādīti dažādos formātos. Šos formātus noteiks izredžu reģions un popularitāte. Piemēram, lielākā daļa bukmeikeru izredzes parādīs trīs dažādos formātos. Trīs formāti ir:

  • Decimāldaļas izredzes
  • Daļējās izredzes
  • Amerikāņu izredzes

Lielākā daļa bukmeikeru dod priekšroku lietošanai decimāldaļas jo derību slēdzējiem tās ir viegli saprotamas lielākajā daļā pasaules valstu. Tomēr derību vietnēs Apvienotajā Karalistē un ASV netiek izmantotas decimāldaļas. Ja esat no cita reģiona un apmeklējat ASV vai Apvienoto Karalisti, jums būs jāiepazīstas ar viņu derību izredzēm, lai veiktu likmes.

Daļas izredzes izveidot vecāko izredžu parādīšanas veidu. Zirgu skriešanās sacīkšu azartspēlēs tika izmantotas daļējas izredzes, un tās joprojām ir populāras Apvienotajā Karalistē un Īrijā. Lietojot daļskaitļa koeficientus likmēm e-sporta spēlēs, abām komandām būs dažādas daļskaitļi, kas atspoguļo uzvaras varbūtību. Lai zinātu savu iecienītāko komandu un uzvarētu, ja uz to izdarīsiet derības, jums ir labi jāaprēķina.

Amerikāņu izredzes pastāvēt Amerika, taču dažkārt tās var tikt izmantotas Kanādā. Amerikāņu izredzes jums var šķist mulsinošas, īpaši, ja esat no citiem reģioniem. Tomēr, tiklīdz jūs saprotat, kā tie darbojas, jūs varat būt pārsteigts, saprotot, ka tie ir visvieglāk lietojami.

Tagad uzzināsim, kā lasīt un saprast trīs eSporta derību formātus. Jūs arī iemācīsities izmantot koeficientus, lai noteiktu iecienītākās komandas un laimestu pēc derību veikšanas.

eSporta izredžu veidi
Kā lasīt eSporta izredzes

Kā lasīt eSporta izredzes

Decimāldaļas izredzes

Ja likmes veikšanai izmantojat decimāldaļas koeficientus, jums derību (likmes) summa jāreizina ar koeficientu. Teiksim jūsu mīļākā komanda A koeficients tiek parādīts kā 2.1. Ja jūs veicat likmi, ka komanda A uzvarēs ar 10 $ likmi, jūsu kopējā izmaksa būs 21 $.

Jūs varat aprēķināt savu uzvaras varbūtību, izstrādājot abu komandu procentuālo attiecību. Jūs varat iegūt procentus, dalot vienu ar koeficientu, kad komanda tiek reizināta ar 100. Komandai A uzvaras procents ir (12,1) x 100=47,6%.

Daļas izredzes

Ja jūsu iecienītākajai komandai ir 1/2 izredzes un jūs veicat likmi ar USD 10, lai komanda uzvarētu, jūsu kopējā izmaksa būs (2÷1) x 10 USD = 20 USD. Lai atrastu savas iecienītākās komandas uzvaras procentu, ņemiet skaitītāju un daliet to ar skaitītāja un saucēja kopējo summu un reiziniet rezultātu ar 100. Piemēram, jūsu iecienītākās komandas uzvaras procents ir (1÷3) x 100=33,3%.

Amerikāņu izredzes

Amerikāņu izredzes nāk ar pozitīviem vai negatīviem nepāra skaitļiem. Piemēram, jūsu komandas izredzes varētu būt +200. Tas nozīmē, ka, ja jūs veicat likmi ar 100 USD, jūs saņemsiet izmaksu 200 USD apmērā, tiklīdz komanda uzvarēs. Ar nelabvēlīgām izredzēm parādītie skaitļi nozīmē summu, ko jūs liktu, lai laimētu 100 USD. Piemēram, ja jūsu komandai bija izredzes -200, lai laimētu 100 ASV dolāru likmes summa būs 200 USD.

Kā lasīt eSporta izredzes
Kā darbojas dažādie eSporta koeficienti

Kā darbojas dažādie eSporta koeficienti

Mācoties likt likmes uz esportu, jums ir jāsaprot, kā darbojas eSporta koeficienti. Analizēsim dažādas spēles, lai uzzinātu, kā darbojas to izredzes.

MOBA

MOBA (Multiple Online Battle Arena) spēlēm ir trīs nozīmīgas izredzes. Likmes var parādīties derību vietnēs decimāldaļās, daļskaitļu vai amerikāņu formātos. Pārliecinieties, ka jūs saprast turnīru un dalībniekiem pirms likmju izdarīšanas.

Dažādie formāti, kas tiek izmantoti, lai parādītu likmes, ietekmēs jūsu likmes. Ja izmantojat amerikāņu versiju, jums ir jāsaprot atšķirība starp divām izredzēm, kas parādās ar pozitīvu un negatīvu zīmi. Varat izmantot trīs formātus, lai noteiktu jūsu komandas uzvaras iespējamību.

Battle Royale

Veicot derības uz Battle Royale, jums jāizstrādā stratēģija, kas palīdzēs jums uzvarēt. Jūs uzskatāt komandu vai spēlētāju, kam ir uzvaras vairākās spēlēs. Pieejamās izredzes palīdzēs jums uzzināt, kurai komandai vai spēlētājam ir lielāks uzvaras procents. Šeit jūs atradīsit izredzes, kas tiek rādītas trīs formātos — decimāldaļā, daļskaitlī un amerikāņu formātā.

Battle Royale spēles ir CoD: Warzone un PUBG.

Ja esat Apvienotajā Karalistē, veicot likmes uz Battle Royale, jūsu izredzes tiks rādītas daļēju formātā. Piemēram, ja jūs veicat derības uz a Call of Duty: Warzone spēlē, abām komandām koeficienti tiks parādīti daļskaitļu formātos. Atkarībā no jūsu reģiona izredzes var tikt rādītas arī decimāldaļas vai amerikāņu formātā.

FPS

Pirmās personas šāvēja (FPS) spēlēm izredzes tiek rādītas trīs formātos. Veicot likmes uz FPS spēlēm, apsveriet iespēju meklēt spēles ar vislabākajiem koeficientiem un augstu laimestu procentu. Varat veikt likmes uz tādām FPS spēlēm kā Battlefield, Call of Duty: Warzone, Team Fortress 2, Valorants, starp vairākiem citiem.

Sporta spēles

Veicot likmes uz eSporta sporta spēlēm, populārākā spēle ir eSports FIFA spēle. Labā lieta ir tāda, ka, ja esat FIFA entuziasts, jums patiks likt likmes uz eFIFA, jo nepāra displejs ir līdzīgs īsta futbola displejam. Veicot derības, meklējiet komandas ar konkurētspējīgām īpašībām.

Jūs redzēsit, ka izredzes tiks parādītas trīs formātos atkarībā no jūsu reģiona. Ja vēlaties uzzināt, kurai komandai ir lielāka iespēja uzvarēt, nepāra displejs jums palīdzēs. Varat arī veikt aprēķinus, lai uzzinātu summu, ko laimēsiet pēc derību izdarīšanas konkrētai komandai.

RTS

Reāllaika stratēģija (RTS) ietver vairākas spēles, tostarp Impēriju laikmets II vai Starcraft II. Likmes rādījums ir atkarīgs no spēlēm un reģioniem, kur derību veicēji var tām piekļūt.

Derību slēdzēji var atrast koeficientus, kas tiek rādīti decimāldaļās, daļskaitļos vai amerikāņu formātā. Būtu ļoti jāinteresējas par izredzēm, jo viņi var zināt komandas vai spēlētāju ar lielu varbūtību uzvarēt. Likmes arī palīdzēs labākajiem noteikt viņu izmaksas gadījumā, ja viņu favorīts uzvar.

Kā darbojas dažādie eSporta koeficienti

Jaunākās ziņas

FIFA eWorld Cup 2022 e-sporta derību ceļvedis
2022-04-28

FIFA eWorld Cup 2022 e-sporta derību ceļvedis

Viens no šī gada ļoti gaidītajiem eSporta notikumiem ir FIFA eWorld Cup 2022, prestižākais FIFA eSporta turnīrs. Jā, ir daudzi citi FIFA turnīri, uz kuriem var likt likmes, taču tie nepiesaista to ietekmi, ko sniedz FIFA eWorld Cup. Šajā rakstā spēlētāji var uzzināt visu, kas ir jāzina par šo gaidāmo turnīru.