Reģistrācijas bonuss

Esporta derību vietnes izmanto reģistrēšanās bonusus, lai piesaistītu jaunus klientus. Gandrīz visas labākās esporta derību vietnes nodrošinās jaunajiem klientiem milzīgu sveiciena bonusu. Šie ir piedāvājumi, kas nodrošina papildu derību līdzekļus, ko varat izmantot, lai veiktu likmes uz tādiem sporta veidiem kā Dota 2, CS:GO, FIFA, Rocket League, Hearthstone, League of Legends un citiem.

Vienmēr ir patīkami izmantot reģistrēšanās bonusu piedāvājumus pēc reģistrēšanās tiešsaistes esporta derību vietnē. Šīs vietnes saviem jaunajiem klientiem var piedāvāt lieliskas akcijas, kuras ir vērts pieprasīt.

Reģistrācijas bonuss
Atrodiet reģistrēšanās bonusus esporta derību vietnēs

Atrodiet reģistrēšanās bonusus esporta derību vietnēs

Pirmais solis ir atrast labākās derību vietnes, kas nodrošina esporta prēmijas. Jaunie spēlētāji var izmantot reģistrēšanās bonusus lielākajā daļā galveno derību vietņu ar eSporta tirgiem. Pārbaudīti un uzticami uzņēmumi, piemēram, 1xBet, Betsson un Betsafe, piedāvā dažādus pievilcīgus reģistrēšanās stimulus, lai mudinātu jaunus spēlētājus veikt likmes savās platformās.

Nākamais solis ir konta izveide vai reģistrēšanās. Izvēlieties vēlamo maksājuma veidu un depozīta summu, un jūsu esportsbook parūpēsies par pārējo. Šajā posmā ir saprātīga iespēja izpētīt sīko druku, jo apgāšanās summas un citi nosacījumi un kritēriji parasti nosaka, vai esporta bonuss ir tā vērts.

Pamatojoties uz izvēlēto bukmeikeri, jūs varat saņemt savus bonusa līdzekļus uzreiz, savukārt citi var lūgt jums manuāli ievadīt kodu, veicot pirmo iemaksu. Ņemiet vērā, ka vairumā gadījumu jūsu pirmās iemaksas lielums būtiski ietekmē jūsu bonusa līdzekļus.

Atrodiet reģistrēšanās bonusus esporta derību vietnēs
Kā darbojas reģistrēšanās bonuss?

Kā darbojas reģistrēšanās bonuss?

Visizplatītākais eSportsbook reģistrēšanās piedāvājums ir depozīta atbilstības bonuss, ko jūs varētu sagaidīt, kad sākotnēji reģistrējaties jaunai vietnei.

Vietne pieņems jūsu depozītu un nodrošinās jums bezmaksas derību kredītus, ko varat izmantot, lai veiktu likmes viņu platformā. Tomēr tas attiecas uz 100% atbilstībām e-sporta derību vietnes var nodrošināt tikai 50% atbilstības, kas nozīmē, ka viņi jums ieskaitīs tikai pusi no noguldītās summas.

Tā kā tas notiek sākumā, reģistrēšanās bonusi reti ietekmē to, kā jūs veicat likmes vai uz kuru eSport veicat derības, ja vien tas nav norādīts sīkajā drukā. Depozīta spēlēm parasti ir noteikta minimālā depozīta prasība, lai bonuss tiktu aktivizēts, kā arī maksimālā papildu naudas summa, ko vietne jums piešķirs, ja jūs atbilstat prasībām.

Piemēram, vietne var norādīt, ka bonuss tiks aktivizēts tikai tad, ja iemaksāsit vismaz 10 ASV dolārus, un akcija tikai dubultos jūsu depozītu līdz 500 ASV dolāru bezmaksas kredītiem. Citiem vārdiem sakot, ja jūs noguldāt USD 500 vai mazāk, vietne 100 procentu apmērā atbildīs jūsu depozītam. Tomēr, ja iemaksāsiet $600, jūsu bonusa nauda būs tikai $500. Ja noguldījāt mazāk nekā $10, jūs nevarēsit saņemt bonusu.

Kā izmantot reģistrēšanās bonusu

eSport vietā jūsu izvēlētā eSporta derību vietne nosaka, kā jūs iztērējat reģistrēšanās bonusu. Lielākā daļa no tiem tiek lietoti automātiski, kad reģistrējaties un veicat savu pirmo iemaksu, savukārt dažiem ir jāievada konkrēts kods, kas jums iepriekš tika izsniegts. Tomēr ir e-sporta derību stratēģijas, kas var palīdzēt gūt maksimālu labumu no reģistrēšanās vai apsveikuma bonuss.

Kā darbojas reģistrēšanās bonuss?
Padomi un triki bezmaksas likmēm

Padomi un triki bezmaksas likmēm

Derību dažādošana

Sporta derību veicēji var izmantot reģistrēšanās bonusus, lai veiktu likmes daudzās komandās vai spēlētājiem, neriskējot ar savu naudu. Citiem vārdiem sakot, jūs varat likt likmes uz komandu, kuru jūs parasti neatgrieztos. Pat ja jūs zaudējat, summa tiks noņemta no jūsu bonusa līdzekļiem, nevis no jūsu reālās naudas depozīta. Diemžēl šim noteikumam ir vairāki izņēmumi, jo noteiktas azartspēļu vietnes var pieprasīt, lai jūs iemaksātu reālu naudu, pirms varat piekļūt bonusa naudai.

Daži cilvēki pat var likt likmes uz mazākajiem spēlētājiem. Izmantojot ievērojamu reģistrēšanās bonusu, derību slēdzēji var sākt likt likmes uz mazākajiem spēlētājiem un stāties pretī favorītiem, neapdraudot savu kapitālu. Ja viņi zaudē, viņu bonusa nauda tiek atskaitīta. Tomēr viņi var nopelnīt visu reālo naudu no savām likmēm, ja likme uzvar.

Derības abās tirgus pusēs

"Tirgus metodes abas puses" nozīmē, ka spēlētājs veic bonusa likmi uz pretēju rezultātu tam, uz kuru viņš jau ir izdarījis likmi. Ar šo stratēģiju tiek efektīvi nodrošināta peļņa.

Piemēram, Valorant derības veicējs var likt likmes uz savu naudu Team Liquid ar -2,5 spēlē. Viņi uzliek bonusa likmi ar tādu pašu vērtību kā sākotnējā likme, spēlei tuvojoties Team Liquid pretiniekam +2,5. Tādā veidā, lai kas arī notiktu, nauda kaut kādā veidā tiks atmaksāta.

Padomi un triki bezmaksas likmēm
Iepirkties, lai uzzinātu par iespējām

Iepirkties, lai uzzinātu par iespējām

Runājot par e-sporta derībām, jums vienmēr vajadzētu pievienoties dažām dažādām vietnēm, lai varētu salīdzināt cenas. Kā bonusu varēsiet izvēlēties arī akcijas no dažādām grāmatām. Nav nekas slikts, pārejot no vienas vietnes uz otru, meklējot īpašos piedāvājumus. To zināmā mērā veic vairāki prasmīgi eSporta derību slēdzēji.

Ja citā vietnē atrodat brīnišķīgu piedāvājumu, kas jums patīk, pārvietojiet daļu savas naudas un izmantojiet to. Jums ir iespēja palikt vai pārvietot savus līdzekļus atpakaļ uz savu sākotnējo vietni pēc kampaņas beigām.

Pieņemsim, ka jums patīk likmes League of Legends, un cita tiešsaistes sporta totalizatora piedāvājuma reģistrēšanās bonuss pasaules spēļu laikā. Jūs būtu neprātīgi, ja neizmantotu visas šīs priekšrocības, vismaz atlikušajā pasākuma laikā.

Protams, jūs vēlaties būt pārliecināts, ka pilnībā saprotat visus ierobežojumus katram bonusam, lai jūsu līdzekļi nenonāktu tur, kur tie nepieder. Atcerieties, ka izcilas līnijas vienmēr pārspēs jebkuru akciju. Neļaujiet sevi novērst ar bonusiem un neaizmirstiet par savu galveno mērķi izveidot izcilas vērtības izvēles un uzvarēt likmes.

Iepirkties, lai uzzinātu par iespējām
Atbildīgas azartspēles

Atbildīgas azartspēles

Apsveriet azartspēles tikai kā izklaides līdzekli. Jums jārēķinās ar naudas zaudēšanu un jāpieņem šie zaudējumi kā neatņemama jautrības sastāvdaļa. Šī ir pareizā pieeja azartspēlēm.

Cilvēki, kuri sagaida vai pieprasa laimestu, ir vieta, kur azartspēļu atkarības parasti iesakņojas. Zaudējot, viņi var kļūt neapmierināti vai satraukti, liekot viņiem riskēt ar vēl vairāk naudas, lai atgūtu savus zaudējumus. Tas var izraisīt briesmīgu ķēdes reakciju, kas ātri iziet no kontroles.

Atlieciet noteiktu naudas summu, kuru esat gatavs zaudēt jebkurā noteiktā periodā. Ja nosakāt sev ierobežojumus un ievērosit tos, jums vajadzētu būt iespējai izbaudīt azartspēles, nekad nenonākot grūtībās.

Pārvaldiet laiku, ko pavadāt spēlējot azartspēlēs, tādā pašā veidā, kā kontrolējat iztērēto naudas summu. Azartspēles brīvajā laikā ir piemērotas, ja vien varat tās atļauties, taču nevēlaties, lai tās pārņem jūsu dzīvi.

Ja zināt vai jums ir aizdomas, ka azartspēles jums kļūst problemātiskas, nekautrējieties sazināties ar kādu. Nav par ko kaunēties, un ir bezjēdzīgi mēģināt atrisināt situāciju pašam. Ja nevēlaties apspriest savas problēmas ar draugiem vai ģimeni, dažas organizācijas var jums palīdzēt.

Atbildīgas azartspēles