Partnera bonuss

Ieteikuma bonusi tiek piešķirti aktīvam spēlētājam, kurš liek savam draugam pievienoties e-sporta derību vietnēm. Tā kā aktīvais spēlētājs nosūtīja vietnei jaunu spēlētāju, viņi abi saņem bonusu, kas ir paredzēts, lai uzlabotu viņu spēli. Ja jaunais dalībnieks atsaucas arī uz draugu, viņš saņems arī bonusu un tā tālāk. Bieži vien tas ir bonuss bez depozīta, kas ir iespēja spēlēt bez nepieciešamības tērēt nekādu naudu. Tā ir metode, ko regulāri piedāvā bukmeikeri, jo tai ir daudz priekšrocību gan spēlētājam, gan vietnei.

Tas palīdz jaunam spēlētājam iegūt priekšstatu par vietni, kā tā darbojas, ja tā piedāvā to, ko viņi meklē. Ja tā notiks, viņi reģistrēsies un sāks spēlēt ar savu naudu. Turklāt bez depozīta bonusa saņemšana mudina viņus atrast jaunus dalībniekus, kuri vēlēsies reģistrēties, lai viņi varētu baudīt arī bez depozīta bonusu. Tādējādi tiek izveidota ķēde, kas palīdz e-sporta derību vietnei piesaistīt vairāk spēlētāju un kļūt labāk pazīstamai.

Partnera bonuss
Kā darbojas tiešsaistes ieteikuma bonusi?Kā izmantot ieteikuma bonususAtgādinājumi
Kā darbojas tiešsaistes ieteikuma bonusi?

Kā darbojas tiešsaistes ieteikuma bonusi?

Reģistrējoties jaunais spēlētājs norādīs, ka viņu ieteicāt jūs, aktīvs vietnes dalībnieks. To darot, jūs saņemsiet novirzīšanas bonusu, kas ļaus jums un jaunākajam dalībniekam, kuru jūs atsaucāt, spēlēt bez nepieciešamības tērēt savu naudu.

Šo bonusu atradīsiet sava konta paziņojumos. To sauc arī par a bonuss bez depozīta. Izmantojot šo bonusu, jūs varēsiet veikt likmes, neatņemot naudu no sava personīgā konta. Jūs varēsiet izmantot bonusa naudu, lai veiktu dažas likmes.

Personai, kas jūs norādījāt, arī tiks ieskaitīta summa, un tā varēs novirzīt dažus cilvēkus, lai viņi saņemtu novirzīšanas bonusu. Jaunam dalībniekam tas ir ideāli piemērots, lai uzzinātu, kā vietne izskatās, un noskaidrotu, vai piedāvātie pakalpojumi atbilst viņu cerībām. Aktīvajam dalībniekam tā ir neliela atlīdzība par iespēju izplatīt labo vārdu par šo esporta derību vietni.

Kā darbojas tiešsaistes ieteikuma bonusi?
Kā izmantot ieteikuma bonusus

Kā izmantot ieteikuma bonusus

Pārliecinieties, ka zināt atsauču skaitu, ko varat sniegt, jo jūsu priekšrocība ir mūsu reklamēšana labākās esporta derību vietnes. Katru reizi, kad jauns dalībnieks reģistrēsies, izmantojot jūsu vārdu kā atsauci, jūs saņemsiet novirzīšanas bonusu. Lai padarītu to jums visizdevīgāko, varat kopīgot mūsu vietni savās sociālo mediju platformās vai runāt par mums ar saviem draugiem un ģimeni. Tas ir ļoti vienkāršs veids, kā piekļūt bezmaksas likmēm, kas var ļaut laimēt un turpināt derības bez maksas!

Tomēr ir ļoti svarīgi, lai jūs apskatītu sava bonusa noteikumus un politikas, jo dažiem ir derīguma termiņi. Parasti bonuss ir jāizmanto mazāk nekā 30 dienas pēc tā saņemšanas. Tomēr šajā laika periodā jūs varat izvēlēties uzkrāt savus bonusus un izmantot tos visus uzreiz, tāpat kā jūs varat izvēlēties tos izmantot atsevišķi. Atkarībā no jūsu spēles stila abām opcijām ir savi plusi un mīnusi.

Ja nolemjat izmantot savus bonusus pa vienam, kad tos saņemat, tas ļauj bez maksas izmēģināt daudz dažādu likmju veidu. Jūs varat ievietot vienu bonusu spēlē, otru citā spēlē un tā tālāk. Noteikti neaizmirstiet par derīguma termiņiem, jo jūs nekavējoties izmantojat bonusus.

Turklāt šīs bezmaksas spēles motivēs jūs nekavējoties mēģināt piesaistīt vairāk draugu, lai reģistrētos, lai jūs varētu saņemt vairāk bonusu. Tomēr tas ir bīstami attiecībā uz atkarību no azartspēlēm un derībām.

Pārliecinieties, ka varat saglabāt kontroli, un, ja nē, pārtrauciet apmeklēt esporta derību vietnes. Vēl viens negatīvs moments būtu tas, ka, ja vēlēsities veikt lielu likmi, jums nekas cits neatliks kā izmantot savu naudu, savukārt, uzkrājot savus bonusus, varēsiet veikt likmes vairāk, netērējot.

Ja jūs nolemjat uzkrāt savus bonusus un izmantot tos visus uzreiz, tas ļauj veikt lielāku likmi un iegūt iespēju laimēt vairāk. Turklāt, tā kā jūs to visu spēlējat uzreiz, derības nekļūst par jūsu ieradumu, kas var palīdzēt azartspēļu atkarību profilaksē. Tomēr jums ir jābūt ļoti uzmanīgiem ar šo metodi, jo visiem novirzīšanas bonusiem būs atšķirīgs derīguma termiņš.

Būtu ļoti žēl, ja jūs kaut ko nepareizi aprēķinātu un zaudētu naudu, jo pārāk ilgi gaidījāt. Tāpat, atšķirībā no tā, ja jūs izmantojat savus bonusus pa vienam, jums ir mazāka iespēja izmēģināt dažādus likmju veidus, jo jūs, visticamāk, izmantosit visus savus bonusus vienlaikus vienā spēlē.

Kā izmantot ieteikuma bonusus
Atgādinājumi

Atgādinājumi

Palieciet uzticīgi sev

Paturiet prātā, ka jūs esat tas, kurš sevi pazīst vislabāk. Šie ir tikai padomi un triki, lai sniegtu jums vispārēju priekšstatu par to, ko varat darīt ar savu novirzīšanas bonusu, taču šis saraksts nav pilnīgs. Jūs varat tērēt savus bonusus tā, kā vēlaties, un jūs esat vienīgais, kurš zina, kas ir vislabākais jūsu spēles veidam un ko vēlaties sasniegt.

Atbildīga spēle

Vienmēr spēlējiet atbildīgi. Pārliecinieties, ka jūsu noguldījumiem ir ierobežojumi un lai derības nekļūtu par jūsu ieradumu. Pārliecinieties, ka aizsargājat sevi un citus, kā arī izmantojiet automātiskās izslēgšanas politiku, ja lietas iziet no rokām. Ir veselīgi ieturēt pauzi, tas ir pat ļoti izdevīgi. Derības nav uzvaras sinonīms, un laimēšana nav sinonīms tam, ka vienmēr uzvar. Ja jums vai kādam, ko pazīstat, ir nepieciešama palīdzība ar atkarību no derībām, ir pieejami resursi, noteikti pārbaudiet tos. Derībām jābūt patīkamām un neregulārām, tāpēc pārliecinieties, ka tas tā arī paliek!

Atgādinājumi