Lojalitātes bonuss

Mūsdienu e-sporta derību vietnēs ir dažādi veidi, kā atalgot uzticīgos spēlētājus. Ja spēlēsi regulāri, sporta totalizators tevi kādā brīdī aicinās uz dažādām lojalitātes programmām. Pēc pievienošanās klubam jūs sāksit pelnīt punktus, iesaistoties noteiktās aktivitātēs, piemēram, iemaksājot līdzekļus savā kontā.

Uzkrātie punkti varētu būt jūsu lojalitātes bonuss, ko varat izpirkt pret naudu un citām privilēģijām. Šis likmju bonuss parasti nāk ar iepriekš noteiktiem līmeņiem. Jūs virzāties pa kāpnēm un saņemat jaunas balvas, spēlējot vairāk. Lojalitātes bonusi var izpausties dažādos veidos, un jums ir jāsaprot katrs veids, lai tos izmantotu pēc iespējas labāk.

Lojalitātes bonuss
Kā darbojas tiešsaistes lojalitātes bonusi?Kā izmantot lojalitātes bonususPadomi un triki bezmaksas likmēmAtbildīga spēle

Lojalitātes bonusa pamatojums ir acīmredzams. Tas piedāvā lielāku vērtību jūsu dolāriem. Iedomājieties, ka izmantojat bezmaksas likmes bez depozīta. Bukmeikers liek jums justies novērtētam par jūsu apņemšanos un smago darbu. Izmantojot šos tiešsaistes derību piedāvājumus, nav slēptu maksu vai sarežģītu derību nosacījumu.

Piedaloties eSporta lojalitātes programmā, stingras prasības nevar bloķēt jūsu laimestu. Turklāt daudzas esportsbooks ar lojalitātes programmām ir likumīgas un uzticamas, un to galvenais mērķis ir veidot ilgstošas attiecības ar saviem klientiem. Neviens viltus bukmeikers neiegulda savus resursus šādās programmās.

Section icon
Kā darbojas tiešsaistes lojalitātes bonusi?

Kā darbojas tiešsaistes lojalitātes bonusi?

Lojalitātes bonusi var būt izpērkami vai neizpērkami. Ja tas ir izpērkams, jūs saņemat bonusa naudu savā bankas konta atlikumā, un varat to izņemt vai izmantot, lai veiktu vairāk likmju. Neizpērkams nozīmē, ka jūs nevarat izņemt bonusa naudu, tāpēc, lai izņemtu, jums tā ir jālikmē un jāuzvar.

a) atskaņošanas vai apgāšanās ātrums derību bonuss tiek aprēķināts pēc bonusa reizinātāja, depozīta reizinātāja vai depozīta un bonusa reizinātāja summas. Šo informāciju atradīsit noteikumu un nosacījumu sadaļā. Ne visas likmes piešķirs jums 100% no jūsu depozīta kā bonusu.

Viens no aizraujošākajiem lojalitātes bonusiem ir bezmaksas likme bez depozīta. Kamēr jums ir tiesības uz to, bukmeikers ieskaita jūsu derību kontā naudu, kad aktivizējat bonusu. Parasti tas ir neliels jūsu bankrota pieaugums, piemēram, no 5 līdz 20 USD. Dažas lietas, kas jāpatur prātā, izmantojot bezmaksas likmi, ietver derīguma termiņu, kas var būt no nedēļas līdz mēnesim.

Pārliecinieties, ka esat izmantojis bezmaksas naudu noteiktajā laika posmā. Atkal, jums ir jāizmanto bezmaksas likme, un jums var nebūt atļauts to sadalīt mazākās likmēs. Laimētās spēles balva nāk no likmes, nevis bezmaksas likmes summas. Būtībā jūs veiksit likmes bez riska, nepievienojot savam kontam reālu naudu, lai aktivizētu bonusu.

Kā darbojas tiešsaistes lojalitātes bonusi?
Kā izmantot lojalitātes bonusus

Kā izmantot lojalitātes bonusus

Pirms dalības lojalitātes programmā ir obligāti jāzina pamati. Kad runa ir par bukmeikeru izvēli, tas ir vienkārši esporta derību bonuss var radīt lielas pārmaiņas. Tādējādi ar to jums ir jārēķinās un jāpārliecinās, ka jūs to pilnībā saprotat. Viens no aspektiem, kam jāpievērš uzmanība, ir izspēles līmenis un tas, kas nepieciešams, lai virzītos pa lojalitātes programmas kāpnēm.

Bukmeikers var izmantot izpirkšanas sistēmu, kas pārvērš punktus naudas balvās. Dažas spēles un aktivitātes piedāvā vairāk punktu nekā citas.

Pirms bonusa aktivizēšanas pārbaudiet bonusa procentus un maksimālo summu. Daudzas esporta derību platformas atbilst noguldījumiem par 100%, savukārt dažas atbilst līdz pat 200%. Ciktāl tas attiecas uz maksimālo bonusa summu, summa nekad nav noteikta. Tas var būt $ 100 līdz $ 200, taču dažas vietnes piešķir lojālajiem spēlētājiem neierobežotu bonusa summu. Jums ir jāsaprot divi jēdzieni, lai aprēķinātu, cik daudz jūs varat saņemt no sākotnējā depozīta.

Ja esat lojāls eSporta spēlētājs, jums būs daudz atlīdzību, ko izmantot. Populāra iespēja ir naudas atmaksas bonuss, kas ir kā jūsu derību konta papildināšana. Naudas atmaksas bonuss tiek rādīts procentos no jūsu likmes. Jo vairāk jūs uzliksit, jo vairāk jūs varat saņemt naudas atmaksu. Dažreiz jūs varat apmainīt lojalitātes punktus pret naudu.

Ja veicat likmi 50 ASV dolāru apmērā FIFA un saņemat 50 ASV dolāru atmaksu neatkarīgi no iznākuma, tas kvalificējas kā naudas atmaksas bonuss. Citas lojalitātes programmas priekšrocības ir regulāras biļetes uz turnīriem, bezmaksas kartes un pielāgoti piedāvājumi. Varat arī laimēt aksesuārus un suvenīrus no lojalitātes bonusa. Daži veterāni spēlētāji ir uzvarējuši arī viesnīcās un ceļojumos.

Kā izmantot lojalitātes bonusus
Padomi un triki bezmaksas likmēm

Padomi un triki bezmaksas likmēm

Lai gan jūs varētu satraukti par eSports derību bez depozīta bonusu, ņemiet vērā, ka daži lojalitātes bonusi attiecas tikai uz noteiktām spēlēm. Ja tā, pārliecinieties, ka zināt, kā spēlēt šīs spēles. Ja piedāvājums attiecas tikai uz CS: GO, pajautājiet sev, vai šī ir spēle, kas jums patīk spēlēt. Lai gan 100 bezmaksas likmes šķiet pievilcīgas jebkuram spēlētājam, ja tās ir paredzētas tikai Apex Legends spēlētājiem?

Pieņemsim, ka saņemat naudas atmaksas akciju Call of Duty: Warzone, bet vēl neesat iepazinies ar spēles gaitu? Neņemiet spēlei raksturīgu bonusa kodu, ja nezināt, kā spēlēt minēto spēli.

Vēl viens bezmaksas likmju izmantošanas padoms ir tāds, ka nekad nevajadzētu ļaunprātīgi izmantot šos tiešsaistes derību piedāvājumus. Jūsu mīļākā esportsbook regulāri publicēs lojalitātes akcijas un pat nosūtīs tās tieši uz jūsu e-pasta iesūtni. Var būt vilinoši ļaunprātīgi izmantot šīs funkcijas.

Pakalpojumu sniedzējs arī vēlas saņemt atdevi no ieguldījumiem, tāpat kā jūs vēlaties gūt peļņu, izņemot laimestus. Tāpēc nepārsniedziet maksimālo likmi, ko pieprasa vietne. Pretējā gadījumā jūs parādīsit sevi kā priekšrocības spēlētāju, un jūsu likme tiks nekavējoties samazināta.

Padomi un triki bezmaksas likmēm
Atbildīga spēle

Atbildīga spēle

Esporta derībām vajadzētu būt jautrām, taču to ir viegli uztvert šajā brīdī. Ja vēlaties būt atbildīgs tiešsaistes spēlētājs, sāciet ar noteikumu apgūšanu. Kā spēles darbojas un to noteikumi un nosacījumi.

Tiešsaistes derību patiesā jautrība ir apzinātu lēmumu pieņemšana, nevis atkarība no veiksmes. Tas prasa noteikt robežas, spēlējot. Plānojiet savas eSporta likmes noteiktās dienās, piemēram, nedēļas nogalēs un brīvdienās, netraucējot ģimenes laiku un ikdienas darbu.

Neaizmirstiet noteikt tēriņu limitu. Iespējams, vēlēsities neglabāt savas bankas kartes. Atcerieties, ka ilgstoša spēlēšana var izraisīt smadzeņu nogurumu, tāpēc ir labi izstiepties un ieturēt īsus pārtraukumus. Ja uzskatāt, ka jums ir problēmas ar azartspēlēm, apsveriet iespēju sevi izslēgt no tiešsaistes esport bukmeika, uz laiku slēdzot savu kontu. Visbeidzot, nevilcinieties meklēt profesionālu palīdzību un finanšu padomu.

Atbildīga spēle