Pieprasiet savu Esports Iepazīšanās bonusi 2023

Esporta derību sveiciena bonusi ir vieni no labākajiem piedāvājumiem, ko spēlētājs var pieprasīt pēc reģistrēšanās tiešsaistes esporta derību vietnē. Šajā rakstā ir apskatītas šīs prēmijas, lai noteiktu, kas tās ir, kā tās darbojas, kā tās pieprasīt un daudz ko citu. Kā norāda nosaukums, sagaidīšanas bonusi ir akcijas, ko eSports bukmeikeri izmanto jaunajiem spēlētājiem. Ir divi galvenie sagaidīšanas bonusu veidi; bez depozīta un depozīta bonusi.

Vai ir vērts pieprasīt šīs prēmijas? Vai arī tas ir tikai jauks veids, kā piesaistīt jaunus spēlētājus? Uzziniet vairāk par to, kā izmantot bez depozīta un depozīta bonusus pēc konta atvēršanas esports bukmeikā.

Pieprasiet savu Esports Iepazīšanās bonusi 2023
Kā darbojas esporta derību bonuss?Kā pieprasīt sagaidīšanas bonususDerību prasībasApsveikuma bonusa padomi un trikiAtbildīgas azartspēles
Kā darbojas esporta derību bonuss?

Kā darbojas esporta derību bonuss?

Daudzi derību slēdzēji mēdz izvairīties no tiešsaistes bonusiem, jo tie neizklausās likumīgi. Tomēr patiesība ir tāda, ka eSports derību sagaidīšanas bonusi ir patiesi, vismaz licencētās un regulētās vietnēs. Jāpiemin, ka ir dažas apšaubāmas derību vietnes, kuru bonusi nav likumīgi, taču visas šajā lapā norādītās vietnes ir īstas.

Tagad lielais jautājums ir, kāpēc eSports bukmeikeri dotu spēlētājiem bezmaksas naudu?

Nu. Atbilde ir vienkārša – piesaistīt jaunus spēlētājus tiešsaistes eSporta derību nozarē, kas ir tik konkurētspējīga. Lai gan pārlādēšanas bonusi ir paredzēti klientu noturēšanai, sagaidīšanas bonusi ir paredzēti, lai piesaistītu jaunus spēlētājus. Notiek tas, ka bukmeikers nosaka budžetu mārketingam un viena no mārketinga stratēģijām ir veicināšana.

Esporta derību bonusi bez depozīta

Kā norāda nosaukums, bonuss bez depozīta ir piedāvājums, kas atalgo spēlētājus ar bonusu tikai par reģistrēšanos e-sporta derību vietne. Viņiem nav jāiemaksā depozīts, lai izmantotu šo piedāvājumu.

Bezmaksas likmju bez depozīta bonuss ir standarta bonuss bez depozīta, kas spēlētājiem piešķir fiksētu naudas summu. Otrs veids ir iekasējams bonuss bez depozīta, ko spēlētāji var izmantot, lai veiktu likmes uz reālu naudu eSports un laimētu reālu naudu. Visbeidzot, eSports spēlētāji var izmantot bezskaidras naudas bonusus bez iemaksas, kas dod spēlētājiem naudu spēlēšanai, taču to nevar izņemt.

Esporta derību depozīta bonusi

Bez depozīta bonuss, kas pazīstams arī kā spēles bonuss, ir apsveicams piedāvājums, kas atalgo spēlētājus, kad viņi pirmo reizi veic iemaksu. Lielākā daļa depozīta bonusu atbilst noguldītajai summai ar noteiktu procentuālo daļu līdz noteiktai summai. Tas varētu būt 50% depozīta bonuss, 100% vai pat vairāk.

Pieminot, dažās derību vietnēs depozīta bonusi var piedāvāt otrajā, trešajā un pat ceturtajā depozītā.

Kā darbojas esporta derību bonuss?
Kā pieprasīt sagaidīšanas bonusus

Kā pieprasīt sagaidīšanas bonusus

Kā tiek aktivizēti sagaidīšanas bonusi pēc atbilstības prasību izpildes? Nu, ir divi veidi. Pirmkārt, bonuss tiek automātiski ieskaitīts spēlētāja kontā. Tas ir vienkāršākais veids, kā pieprasīt bonusu. Alternatīvi, spēlētājiem ir jāaktivizē bonuss, izmantojot eSports derību sveiciena bonusa kodus vai kuponus. Ir slots, kurā šie kodi tiek aizpildīti, lai aktivizētu bonusu.

Kā izmantot esporta derību sveiciena bonusus

Visi sveiciena bonusi ir jautri, taču e-sporta derību veicējiem ir jāzina, kā tos labi izmantot. Diemžēl lielākā daļa spēlētāju, kuri pieprasa sagaidīšanas bonusus, tos izšķiež tikai dažās likmēs, jo viņiem trūkst zināšanu par to, kas slēpjas aiz priekškara. Šajā segmentā uzziniet visu, kas jums jāzina par sagaidīšanas bonusu izmantošanu.

Kā pieprasīt sagaidīšanas bonusus
Derību prasības

Derību prasības

Lai gan sagaidīšanas bonusi izklausās ienesīgi, uz tiem attiecas stingras derību prasības. Lai gan bukmeikeri izpleš naudu bonusu veidā, viņi ir noteikuši dažus ierobežojumus, lai spēlētājiem būtu grūti gūt maksimālu labumu no sagaidīšanas bonusiem. Šie ierobežojumi ir tā sauktās derību prasības vai spēles prasības.

Iesācējiem derību prasība ir reizinātājs ar to reižu skaitu, kad derību slēdzējiem ir jāizspēlē bonuss, pirms viņi var izņemt laimestus. Piemēram, ja derības slēdzējs pretendē uz depozīta saskaņošanu bukmeikā ar 20x likmju prasību, viņam ir jāizspēlē bonuss 20 reizes, pirms viņam ir tiesības uz izņemšanu. Tas ir liels izaicinājums spēlēt 20 reizes, nezaudējot visu naudu.

Esporta derību vietnēs ar ienesīgākajiem bonusiem lielākajā daļā scenāriju ir visaugstākās un stingrākās derību prasības.

Likmes un spēļu ierobežojumi

Papildus derību prasībām, bukmeikeri apgrūtina spēlētājiem laimēt īstu naudu izmantojot bonusus nosakot minimālās izredzes. Piemēram, eSporta derību vietne var piedāvāt 150% bonusu, taču bonuss ir spēkā tikai ar lielām izredzēm. Papildus izredzes ierobežojumam atsevišķām eSporta spēlēm ir piemērojami arī daži iepazīšanās bonusi.

Derību prasības
Apsveikuma bonusa padomi un triki

Apsveikuma bonusa padomi un triki

Lai gan derību vietnes spēlētājiem apgrūtina bonusu izmantošanu, joprojām ir iespējams gūt labumu no sagaidīšanas bonusiem.

Pirmais padoms ir vienmēr meklēt viesmīlības bonusus, bet arī ienesīgākos bonusus. Spēlētāji var izvēlēties medīt paši vai izmantot bukmeikeru pakalpojumus, kuri e-sporta bukmeikeru sarakstus ar visaugstākajiem sagaidīšanas bonusiem.

Vēl viens padoms, kas attiecas tikai uz derību vietnēm, kurās nav izredžu limita, ir derības uz zemākajām izredzēm. Atšķirībā no augstām izredzēm, derībām ar zemām izredzēm ir liela varbūtība, ka tās izdosies. Tas nozīmē, ka likmju samazināšana ir gudrs padoms, lai pārspētu derību prasības. Vienīgā problēma ir tā, ka raža tomēr nav tik liela.

Tagad, kad augstās derību prasības samazina izredzes kaut ko nopelnīt no bonusiem, spēlētājiem ir jāmeklē sagaidīšanas bonusi ar zemākām izpildes prasībām. Šis ir vienkāršs sporta derību bonusa padoms, ko var iegūt. Ir vieglāk pārspēt 15x likmju prasību nekā 30x.

Ir svarīgi arī pārbaudīt sveiciena bonusa derīguma termiņu. Bieži vien spēlētāji pieprasa šos bonusus, bet neizmanto tos noteiktajā periodā. Izklausās smieklīgi, bet jā, bonusiem ir derīguma termiņi.

Likmes gudri. Tas, ka tas ir 100% bonuss, nenozīmē, ka tas ir jātērē uz nereālām izredzēm. Tā vietā derību slēdzējiem vajadzētu palikt gudriem, izmantojot sagaidīšanas bonusu kā īstu naudu, ko viņi iemaksājuši. Dažādu eSporta spēļu izpēte un prognožu pārbaude ir tāls ceļš.

Apsveikuma bonusa padomi un triki
Atbildīgas azartspēles

Atbildīgas azartspēles

Sagaidīšanas bonusi ir fantastiski, un tie ir viens no iemesliem, kāpēc daudzi spēlētāji tiek piesaistīti e-sporta derībām. Taču tie var izraisīt atkarību no azartspēlēm. Daudzi spēlētāji izmanto vairāk naudas, nekā viņi var atļauties, lai pieprasītu bonusus.

Spēlētājiem ir jāpaliek atbildīgas azartspēļu ietvaros. Budžeta iestatīšana eSporta derībām un tā ievērošana ir ļoti svarīga. Vēl viens padoms ir nekad nedzenāt zaudējumus, veicot derības, un vienmēr zināt, kad doties prom. Svarīgi, ka e-sporta derības nedrīkst aizstāt skolu vai darbu.

Tas ir viss šajā rokasgrāmatā par e-sporta derību sagaidīšanas bonusiem. Patiešām, tiešsaistes derību piedāvājumi jauniem spēlētājiem ir tā vērti. Tomēr nav viegli tos izmantot.

Atbildīgas azartspēles