Ātri maksājumi

Kad spēlētājs ir laimējis likmi un redzējis, ka šie laimesti parādās viņa derību vietnes konta bilancē, ir tikai dabiski vēlēties piekļūt šiem līdzekļiem pēc iespējas ātrāk. Laiks, kas nepieciešams, lai ātri maksājošās derību vietnes apstrādātu naudas izņemšanu, visā derību nozarē ievērojami atšķiras, un dažas vietnes ir ātrākas nekā citas.

Kas ir ātro maksājumu derību vietne?

Kas ir ātro maksājumu derību vietne?

Ātra eSport maksājumu derību vietne ļauj spēlētājiem ātri izņemt savus līdzekļus, un tagad dažās platformās apstrādes laiks ir pat 30 minūtes. Daudzi faktori var ietekmēt to, cik ilgs laiks nepieciešams, līdz tiek apstrādāts izņemšanas pieprasījums, un izvēlētais maksājumu apstrādātājs arī ietekmē to, cik ilgā laikā līdzekļi ir pieejami spēlētājam kā iztērējama nauda.

Derību vietnēs parasti ir pieejamas dažādas izņemšanas iespējas, un VISA un Mastercard ir populāras, un PayPal un pat pārskaitījums tieši uz spēlētāja bankas kontu. Ātro maksājumu derību vietne apstrādās spēlētāja pieprasījumu izņemt līdzekļus pēc iespējas ātrāk, parasti izvairoties no ilgāka par pāris stundām, pieņemot, ka problēmas neradīsies.

Kad derību uzņēmums ir apstrādājis pieprasījumu un izsniedzis līdzekļus izņemšanai, spēlētājs ir izvēlējies maksājumu pakalpojumu sniedzēju, lai pabeigtu procesu.

Kas ir ātro maksājumu derību vietne?
Visātrāk maksājošās eSport derību vietnes 2021. gadā

Visātrāk maksājošās eSport derību vietnes 2021. gadā

Kā mēs noskaidrojām iepriekš, eSports tiešsaistes derību vietnes var ievērojami atšķirties atkarībā no laika, kas tām nepieciešams, lai apstrādātu izņemšanas pieprasījumus un saņemtu naudu klientiem. Šeit ir 10 vislabāk maksājošās tiešsaistes derību vietnes 2021. gadā.

BetVictor

Šī tiešsaistes derību vietne piedāvā ātru VISA Direct izņemšanas iespēju un apstrādā izņemšanas pieprasījumus 30 minūšu laikā. VISA Direct nodrošina līdzekļu piegādi reāllaikā, izmantojot spēlētāja kartes informāciju.

PariMatch

Tāpat kā BetVictor, arī PariMatch nodrošina VISA Direct izņemšanas iespēju un mēģina apstrādāt izņemšanas pieprasījumus 30 minūšu laikā.

Bet365

Šī ātri maksājošā tiešsaistes derību vietne izmanto ātru naudas izņemšanu, izmantojot Neteller, un spēlētājiem ir pieejami citi maksājumu pakalpojumu sniedzēji. Bet365 apstrādā klientu laimestu izņemšanas pieprasījumus 12 stundu laikā, pieņemot, ka nav radušās problēmas, kas varētu izraisīt aizkavēšanos.

SBK

SBK derību vietne ir iekļauta mūsu sarakstā, jo tajās ir daži no ātrākajiem pieejamajiem Trustly izņemšanas gadījumiem. Izņemšanas pieprasījumu izskatīšanas laiks ir 1-2 dienas.

Betway

Ātrā naudas izņemšana atkal ir pieejama, izmantojot VISA Direct ar Betway, un izņemšanas pieprasījumi parasti tiek apstrādāti 12 stundu laikā.

Viljams Hils

Šī populārā derību vietne ar fiziskiem veikaliem var nodrošināt vienu no ātrākajām pašlaik pieejamajām debetkaršu izņemšanas iespējām. William Hill apstrādā izņemšanas pieprasījumus 1-3 dienu laikā.

Betfair

Ja spēlētājs vēlas ātri izņemt PayPal, tad Betfair piedāvā vienu no ātrākajiem. Izņemšanas pieprasījumi tiek apstrādāti 4-24 stundu laikā.

888Sport

Šī derību vietne, kas piedāvā arī tiešsaistes kazino, nodrošina vienu no ātrākajām pieejamajām MuchBetter naudas izņemšanām, nodrošinot spēlētājiem ātru piekļuvi saviem laimestiem. Pēc izņemšanas pieprasījuma apstiprināšanas maksājums parasti tiek apstrādāts 2–3 dienu laikā.

BoyleSports

Dažus no ātrākajiem Skrill apstrādes laikiem nodrošina BoyleSports, un spēlētāju izņemšanas pieprasījumi parasti tiek apstrādāti 24 stundu laikā.

SportingBet

Ja klients vēlas izņemt čeku, SportingBet piedāvā ātrākos pieejamos laikus. Pēc izņemšanas pieprasījuma pārbaudes un apstiprināšanas čeki tiks izlikti divu dienu laikā, lai spēlētājs varētu iemaksāt savā bankā.

Visātrāk maksājošās eSport derību vietnes 2021. gadā
Kā iegūt ātrāko izmaksu tiešsaistes eSport derību vietnē

Kā iegūt ātrāko izmaksu tiešsaistes eSport derību vietnē

Ja spēlētājs cenšas pēc iespējas ātrāk izmaksāt laimestus no eSports tiešsaistes derību vietnēm, tad var izdarīt daudzas lietas. Vissvarīgākais ir tas, ka potenciālajiem klientiem vajadzētu izpētīt dažādas pieejamās derību vietnes un noskaidrot, kādus apstrādes laikus tās nodrošina. Šeit var palīdzēt citu spēlētāju atsauksmes, kas apstiprina, vai ātri maksājoša tiešsaistes derību vietne regulāri atbilst norādītajiem izņemšanas laikiem, un sīki izklāsta visas problēmas, ar kurām spēlētāji iepriekš ir saskārušies.

Ir arī jāpārbauda, kādus maksājuma veidus piedāvā derību vietne, jo daži no tiem nav piemēroti spēlētājam, un laiks, kas nepieciešams, lai līdzekļi būtu pieejami, atšķiras. Kad tiek izvēlēta derību vietne un maksājumu nodrošinātājs un spēlētājs vēlas izņemt laimestu, visu drošības un identifikācijas noteikumu ievērošana palīdzēs nodrošināt ātru pieredzi ar minimālām problēmām.

Kā iegūt ātrāko izmaksu tiešsaistes eSport derību vietnē
Kāpēc daži darījumi notiek tik ilgi vai tiek bloķēti?

Kāpēc daži darījumi notiek tik ilgi vai tiek bloķēti?

Reizēm spēlētājs konstatē, ka viņa eSport derību tiešsaistes izņemšanas pieprasījuma apstrāde aizņem ilgāku laiku nekā parasti, vai arī tas ir bloķēts pavisam. Iemesli tam var būt dažādi, un visi gadījumi ir atšķirīgi.

Tomēr veselais saprāts liecina, ka spēlētājs nav pietiekami izgājis cauri identifikācijas procesam — jo īpaši, ja izņemšanas pieprasījums ir bloķēts. Valdību īstenotie likumi un regulējošo iestāžu noteikumi paredz, ka derību vietnēm ir jāpārbauda spēlētāju identitāte, pirms var izņemt laimestus. Tiek īstenoti arī drošības noteikumi, piemēram, nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un krāpšanas apkarošanas likumi.

Ja derību vietne nevar pārbaudīt klienta identitāti vai ir aizdomas par krāpšanu, maksājums tiks bloķēts, līdz šīs problēmas tiks atrisinātas. Ja maksājums tiek bloķēts vai aizkavēts, gaidot papildu pārbaudes, derību vietne informēs klientu un izcels visas darbības, kas jāveic, lai izņemšana tiktu pabeigta.

Lai tas nenotiktu, spēlētājiem ir jāpārliecinās, ka viņi ir pabeiguši visas verifikācijas darbības, kas pieprasītas izņemšanas pieprasījuma laikā, piemēram, ir jāiesniedz piemērotas identifikācijas un adresi apliecinošu dokumentu kopijas. Retos gadījumos, kad spēlētājs uzskata, ka viņa izņemšana ir negodīgi bloķēta vai aizturēta, derību vietnei var iesniegt sūdzību. Tos var arī nodot neatkarīgiem tiesnešiem.

Kāpēc daži darījumi notiek tik ilgi vai tiek bloķēti?
Ātrākās izņemšanas maksājuma metodes

Ātrākās izņemšanas maksājuma metodes

Visā tiešsaistes derību nozarē ir pieejams plašs izņemšanas maksājumu metožu klāsts, no kuriem populārākie piesaista tūkstošiem lojālu klientu. Laiks, kas nepieciešams, lai šie maksājumu pakalpojumu sniedzēji padarītu līdzekļus pieejamus derību slēdzējiem, ievērojami atšķiras, un visātrāk līdzekļi spēlētāja kontā nonāk dažu minūšu laikā. Maksājumu pakalpojumu sniedzēji, piemēram, PayPal un Skrill, var piedāvāt naudas izņemšanu daudzās derību vietnēs, un tiem ļoti uzticas gan klienti, gan uzņēmumi.

Tie nodrošina ātru maksājumu apstrādes laiku un tiek paļauti uz to augsto drošības līmeni un stingru politiku klientu aizsardzībai. Izņemšanu var ātri veikt arī, izmantojot VISA un Mastercard, kuras tiek pieņemtas tūkstošiem vietu visā pasaulē, un lielākā daļa spēlētāju tās jau izmantos, izmantojot savas debetkartes un kredītkartes.

Dažās derību vietnēs ir pieejami fiziski veikali, kuros laimestu var izņemt skaidrā naudā, kas ir ātrs un drošs veids, kā savākt izņemtos laimestus.

Ātrākās izņemšanas maksājuma metodes